Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Odkurzacz SG67

Zaprojektowany przez Stefano Giovannoni'ego w roku 2004 wyjątkowy odkurzacz ręczny. SG67 charakteryzuje się opływowym kształtem i niesamowicie eleganckim sposobem połączenia stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Połyskliwa powierzchnia metalu i biel tworzywa współgrają w faliście wygiętym kształcie. Ten oryginalny produkt nie tylko ułatwi utrzymanie czystości w domu, lecz również przyozdobi każde miejsce, w którym się pojawi.
Odkurzacz jest ładowany w stacji dokującej podłączanej do gniazdka, po każdym użyciu należy umieścić odkurzacz w stacji. Stację można zamocować na ścianie. SG67 posiada dwa tryby pracy: ciągły, w którym uzyskuje moc 37W, oraz przerywany (pracuje wraz z przytrzymaniem przycisku), w którym uzyskuje moc 28W. Do odkurzacza dołączone zostały dwie dodatkowe końcówki końcówka do płynów oraz końcówka do trudno dostępnych miejsc. Zasilanie: 6 akumulatorów typu C (R14) we wspólnym opakowaniu.

Kod produktu
AL-0012267
Projektant
Stefano Giovannoni
materiał
poliwęglan, stal nierdzewna
szerokość
11,50 cm
długość
38,50 cm
wysokość
14 cm
Rozwiń

Wersje produktu

Odkurzacz SG67 - małe zdjęcie Odkurzacz SG67
  • AL-0012267
Wysyłka do 10 dni roboczych
512 zł

dostępne również inne akcesoria AGD zaprojektowane przez Stefano Giovannoni:

Elektryczny wyciskacz do soków SG63 - małe zdjęcieElektryczny wyciskacz do soków SG63Opis produktu Wysyłka do 10 dni roboczych
727 zł
Waga łazienkowa SG75 - małe zdjęcieWaga łazienkowa SG75Opis produktu Wysyłka do 10 dni roboczych
619 zł
Waga kuchenna SG66 - małe zdjęcieWaga kuchenna SG66Opis produktu Wysyłka do 10 dni roboczych
662 zł
Toster z podgrzewaczem SG68 - małe zdjęcieToster z podgrzewaczem SG68Opis produktuProdukt w magazynie wysyłka 24 h
856 zł

Szerszy opis produktu

Stefano Giovannoni Stefano Giovannoni urodził się w La Spezia w 1954 roku. Studiował architekturę we Florencji, dyplom uzyskał w 1978. Obecnie mieszka w Mediolanie. Zajmuje się architekturą,wzornictwem przemysłowym oraz projektowaniem wnętrz. Wykłada na wydziałach architektury we Florencji, Mediolanie i Reggio. Jest związany z wieloma firmami, m.in. Alessi, Magis, Flos, Fiat, Seiko, Siemens, Henkel, Lavazza, 3m, Kankio i wiele innych. Jego projekty otrzymały prestiżowe nagrody, m.in. „Design Plus” na targach designu we Frankfurcie w 1994 i 1996 oraz „Compasso d’Oro” w 1996 i 1998. Jego prace znajdują się w stałych zbiorach Centrum Pompidou i MOMA w Nowym Jorku. Cechą charakterystyczną prac Stefano Giovannoniego jest opływowa linia, która nadaje produktom wyjątkowo nowoczesny wygląd. Różnorodność kolorów, intensywne odcienie, zabawne, lekkie wzory tworzą bardzo indywidualny i rozpoznawalny styl.

Recenzje produktu (1)

Średnia ocena klientów:
5.0/5

Autor: Ewa z Łodzi

Jestem zadowolona z zakupu. W pełni pokrywa się jego reklama z prawdziwym produktem. Polecam
5/06/2014 r.

Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies
Do góry