zapisz się na newsletter
Chcesz być informowany o promocjach i nowościach? Wpisz adres email poniżej, aby otrzymywać newsletter FF!

nie, dziękuję
ZALOGUJ / ZAŁÓŻ KONTOPRZECHOWALNIA (0) KOSZYK

Artykuły

Poniżej prezentujemy artykuły tematycznie związane z asortymentem Fabryka Form.
Kliknij na obrazek aby przejść do pełnego artykułu.

Szlachetność z natury - wszystko o winie

Wino to światło słońca uwięzione w wodzie - tak o tym szlachetnym trunku pisał Galileusz. Wino to napój wyjątkowy, o historii sięgającej tysięcy lat. Towarzyszyło człowiekowi na co dzień i od święta. Było - i jest do dziś - nośnikiem ważnych symboli, związane od wieków z religijnymi obrzędami: zarówno pogańskimi bachanaliami, jak i chrześcijańską Eucharystią. Wino łączy zatem to, co wydawać by się mogło dwiema różnymi epokami w ludzkiej kulturze i cywilizacji.

Kawa - ożywczy nektar

Jan Sebastian Bach skomponował na jej cześć kantatę. Jej sadzonkami obdarowywali się wielcy władcy europejscy. Od wieków miała zarówno zagorzałych zwolenników jak i przeciwników. Szczególnie zasłużonym w jej rozpowszechnieniu wystawiano pomniki. Napisano o niej tysiące stron. Kilogram uważanego za najlepszy na świecie gatunku, Kopi Luwak, kosztuje ponad 1000 euro...

Szybkowar - nowa jakość gotowania

Szybkowar to podstawa w nowoczesnej kuchni, idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni komfort i wygodę gotowania. Pozwala nie tylko zaoszczędzić czas i energię, ale także przygotować dania wyjątkowo zdrowe, smaczne i naturalne. Dobry szybkowar otwiera przed nami nieograniczone kulinarne perspektywy. Umiejętnie używany, może stać się przepustką do świata niezwykłych rozkoszy podniebienia.

Stal nierdzewna - od przemysłu do designu

Przedmioty wykonane ze stali nierdzewnej otaczają nas z każdej strony. Materiał ten wykorzystuje się w budownictwie, przemyśle spożywczym, chirurgii, a także w projektach przedmiotów codziennego użytku. Skąd taka popularność i wielofunkcyjność stali nierdzewnej? Czym charakteryzuje się ten materiał? Co sprawia, że coraz więcej projektantów sięga po stal nierdzewną, wykorzystując ją niemal do wszystkich celów?

Panele dekoracyjne - kreatywność nieposkromiona

Nieczęsto zdarza się, że gotowy, ukształtowany produkt dostępny na półce sklepowej otwiera przed kupującym całe uniwersum możliwości. Szczególnie trudno o takie propozycje w przypadku elementów wystroju wnętrz. Zazwyczaj wyjątkowe przedmioty, dopracowane przez projektantów do najdrobniejszego szlifu i najdelikatniejszej krzywizny stanowią kompletny, niemal idealny, funkcjonalny i piękny produkt.

Fabryka Form - wyposażenie i dekoracja wnętrz           0.0029 - DH 1