Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Lampa podłogowa Havana stelaż chromowany

Lampa podłogowa Havana to obiekt oparty na kształcie zbliżonym do cygara - stąd nazwa nawiązująca do stolicy państwa, które jest najbardziej znanym producentem tych wyrobów tytoniowych. Na stelażu o pojedynczej nodze umieszczony jest abażur składający się z czterech elementów wykonanych z polietylenu i łączonych metalowymi spinkami. Wewnątrz abażuru znajduje się pojedyncze źródło światła. Lampa Havana dostępna jest w szeregu wariantów, które różnią się zarówno kolorystyką abażuru, jak i sposobem wykończenia stelaża. Havana dostępna jest również w wersji ze ściemniaczem pozwalającym płynnie regulować intensywność światła. Podłogowa lampa o formie nawiązującej do cygara to dodatek o dość oszczędnym charakterze, który ze względu na prostą formę będzie sprawdzał się w większości nowoczesnych wnętrz.
Prezentowany wariant lampy opiera się na chromowanym stelażu o połyskliwej, lustrzanej powierzchni. Stelaż jest w kształcie krzyża, taki jak prezentowany na zdjęciu aranżacyjnym.

Kod produktu
FO-0020389
Projektant
Jozeph Forakis

Wersje produktu

Lampa podłogowa Havana stelaż chromowany biała - małe zdjęcie Lampa podłogowa Havana stelaż chromowany biała
  • FO-0020391

Wysyłka do 30 dni roboczych
1825 zł
Lampa podłogowa ze ściemniaczem Havana stelaż chromowany biała - małe zdjęcie Lampa podłogowa ze ściemniaczem Havana stelaż chromowany biała
  • FO-0020393

Wysyłka do 30 dni roboczych
1946 zł

Wyraź swoją opinię

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz recenzję

Kategorie, w których produkt występuje

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

    Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies
    Do góry