Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Podstawka na elementy stacji pogodowej Jacob Jensen

Stacja meteorologiczna oferowana przez Jacob Jensen to połączenie chłodnej elegancji znanej z innych projektów duńskiego studio, z uznaniem dla potęgi natury, nieokiełznanych żywiołów tak mocno kształtujących życie w Skandynawii. Prosta forma prezentacji informacji przy pomocy paneli LCD oraz nieskomplikowana obsługa łączą się z surową formą, w której czarna, centralna płaszczyzna otoczona jest przyciskami w szampańskim odcieniu złota. Stacja meteorologiczna Jacob Jensen składa się z odrębnych modułów, które mogą zostać połączone w całość przy pomocy stojaka lub ramy zawieszanej na ścianie. Możliwości kompozycji paneli o odrębnych właściwościach sprawia, że nasz prywatny serwis meteo może dostarczać szczególnie pożądanych przez nas informacji, a pomijać te zbędne z naszego punktu widzenia.
Prezentowana podstawka pod elementy stacji pogodowej Jacob Jensen to wygodny sposób na stworzenie kompletu składającego się z wielu modułów - estetycznego i pewnie zamocowanego. Ciężka podstawka została polakierowana na kolor odpowiadający elementom stacji pogodowej i wyposażona w silikonowe nóżki zapobiegające rysowaniu powierzchni. Aby stworzyć stację pogodową składającą się z kilku modułów i przeznaczoną do stania na podstawce, należy dokupić do podstawki płytki mocujące.

Kod produktu
JA-0021768
Projektant
Jacob Jensen Design
materiał
metal, silikon
kolor
szary
waga
1,50 kg

Wersje produktu

Podstawka na elementy stacji pogodowej Jacob Jensen - małe zdjęcie Podstawka na elementy stacji pogodowej Jacob Jensen
  • JA-0021768
Produkt w magazynie wysyłka 24 h
89 zł

Może służyć do zamontowania wszystkich elementów stacji pogodowej Jacob Jensen:

Termometr zewnętrzny Jacob Jensen - małe zdjęcieTermometr zewnętrzny Jacob JensenOpis produktuProdukt w magazynie wysyłka 24 h
169 zł
Barometr Jacob Jensen - małe zdjęcieBarometr Jacob JensenOpis produktuProdukt w magazynie wysyłka 24 h
379 zł
Stacja pomiaru temperatury Jacob Jensen z sensorem radiowym - małe zdjęcieStacja pomiaru temperatury Jacob Jensen z sensorem radiowymOpis produktuProdukt w magazynie wysyłka 24 h
339 zł
Stacja pomiaru opadu Jacob Jensen - małe zdjęcieStacja pomiaru opadu Jacob JensenOpis produktuProdukt w magazynie wysyłka 24 h
339 zł

Szerszy opis produktu


Jacob Jensen to nazwisko mające ugruntowaną pozycję w świecie wzornictwa przemysłowego. Duński projektant od ponad 50-ciu lat tworzy rozwiązania piękne i funkcjonalne. Oddany minimalistycznemu przesłaniu „Less is more” i modernistycznemu „Form follows function” jest uosobieniem ascetycznej, skandynawskiej elegancji. Przez wiele lat studio Jacob Jensen Design współpracowało z producentem wysokiej klasy sprzętu audio Bang&Olufsen. Między innymi dzięki tej współpracy Jacob Jensen stał się rozpoznawalnym i uznanym designerem. Potwierdzeniem wartości związku producenta sprzętu audio z projektantem była, zorganizowana w nowojorskim Museum of Modern Art w roku 1978, wystawa "Bang and Olufsen - Design for Sound by Jacob Jensen".

Obecnie studio Jacob Jensen Design zajmuje się zarówno opracowaniem produktów dla firm zewnętrznych, jak również prezentuje własną linię produktów. Na czele firmy stoi Timothy Jacob Jensen podejmując decyzje o kierunkach rozwoju wraz z ojcem Jacobem Jensenem. Doświadczony na polu wzornictwa przemysłowego Timothy Jacob Jensen kontynuuje estetyczne poszukiwania Jacoba Jensena łącząc połyskliwe szarości z czernią, prezentując duże jednostajne powierzchnie i proste geometryczne formy. Styl, który stoi za nazwiskiem Jacob Jensen można określić mianem chłodnej, skandynawskiej elegancji.

Produkty spod znaku Jacob Jensen Design poruszają wyglądem i urzekają małymi funkcjonalnymi szczegółami. Sposobem w jaki podnosi się wieko, rozświetla się panel informacyjny, dźwiękiem jaki wydają. Duńskie studio nie pozostawia żadnego elementu przypadkowi proponując kompletne propozycje eleganckie, estetyczne, poruszające.

Wyraź swoją opinię

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz recenzję

Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies
Do góry