Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Zegar Awa Soso

Zegar Awa Soso to nowoczesna, kolorowa i intrygująca propozycja japońskiej marki Lemnos, która z pewnością spodoba się miłośnikom prostych, oszczędnych w swojej formie projektów. Okrągła obudowa ze sklejki w przyjemny sposób kontrastuje z subtelnymi kolorami tarczy i szeroką, białą, prostokątną wskazówką godzinową. Indeks z cyframi arabskimi umieszczony został nie tyle na zewnątrz, co wewnątrz tarczy, co stanowi o dość niezwykłym charakterze prezentowanego tu zegara. W zegarze zastosowano mechanizm płynący.
Japońska marka Lemnos wzięła swoją nazwę od greckiej wyspy, zamieszkiwanej według mitologii greckiej przez boga Hefajstosa - opiekuna wszystkich rękodzielników. Zegary tej marki produkowane są bowiem ze starannością i zaangażowaniem typowym dla rzemieślników, którzy w swoją pracę wkładają nie tylko umiejętności, ale i serce. Zegary Lemnos to dodatkowo przykład pięknego i funkcjonalnego designu. To zegary, które poza określaniem czasu, określają charakter i tworzą osobowość wnętrz, w których się znajdują.

Kod produktu
LN-0033466
Projektant
Awatsuji Design
materiał
sklejka, szkło
gwarancja
24 miesiące
typ zegara
ścienne
głębokość
5,60 cm
średnica
25,40 cm
Rozwiń

Wersje produktu

Zegar Awa Soso pomarańczowa tarcza - małe zdjęcie Zegar Awa Soso pomarańczowa tarcza
 • LN-0033467

Produkt w magazynie wysyłka 24 h
483 zł
Zegar Awa Soso zielona tarcza - małe zdjęcie Zegar Awa Soso zielona tarcza
 • LN-0033468

Produkt w magazynie wysyłka 24 h
483 zł
Zegar Awa Soso szara tarcza - małe zdjęcie Zegar Awa Soso szara tarcza
 • LN-0033469

Produkt w magazynie wysyłka 24 h
483 zł
Zegar Awa Soso niebieska tarcza - małe zdjęcie Zegar Awa Soso niebieska tarcza
 • LN-0033470

Produkt w magazynie wysyłka 24 h
483 zł

Recenzje produktu (4)

Średnia ocena klientów:
5.0/5

Autor: Bożena z Krakowa

W mojej kuchni zielony zegar AWA Sozo dał nadspodziewanie dobry efekt, co sprawiło mi ogromną radość! Daje wnętrzu niesamowicie zrównoważony klimat spokoju i równowagi. A mechanizm płynący pozbawia mnie uczucia, że czas mi ucieka - nie, on płynie razem ze mną.
8/10/2015 r.
5.0/5

Autor: Bodo

Bardzo lubię ten zegar. Chodzi idealnie, pięknie wygląda. Na ścianach mam tkaninę w kolorze piaskowym, obudowa zegara znakomicie się z nią zgrywa.
12/04/2015 r.
5.0/5

Autor: Michał Śląsk

Bardzo dobra jakość, fajny mechanizm kwarcowy (wskazówka sekundowa "biegnie" a nie "skacze"). O wyglądzie nie muszę wspominać - do moich skandynawskich wnętrz jak znalazł.
22/01/2015 r.
5.0/5

Autor: Joanna z Sosnowca

Do aranżacji pomieszczenia zakupiłam 3 zegary z serii Awa Soso (każdy w innym kolorze) i na żywo jeszcze lepiej wyglądają niż na zdjęciach. Precyzja wykonania mnie zachwyciła. Duży plus dla FF za ekspresową realizację zamówienia. Dziękuję:)
2/01/2015 r.

Nasze produkty znajdziesz w

 • Wysokieobcasy.pl
 • Weranda
 • VIVA
 • Twój Styl
 • KUKBUK
 • ELLE Decoration
 • Cztery Kąty
 • Dobre Wnętrze
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies
Do góry