Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Zegar ścienny Aggressive

Zegar Aggressive to nowoczesna propozycja japońskiej marki Lemnos, która czaruje nie kolorem i nie ozdobami (których zresztą nie posiada) ale swoją fakturą i formą. Kwadratowy, wykonany z porcelany zegar ma biały kolor, a biel tarczy przełamują jedynie symetrycznie umiejscowione wypukłości, przypominające niewielkie kolce. Być może właśnie to skojarzenie zadecydowało o nazwie tego projektu, który choć na pozór dyskretny, potrafi przyciągnąć uwagę. Płynący mechanizm sekundowy i delikatne, srebrne wskazówki to dodatkowe atuty tego niezwykłego projektu, który występuje w dwóch rozmiarach.
Japońska marka Lemnos wzięła swoją nazwę od greckiej wyspy, zamieszkiwanej według mitologii greckiej przez boga Hefajstosa - opiekuna wszystkich rękodzielników. Zegary tej marki produkowane są bowiem ze starannością i zaangażowaniem typowym dla rzemieślników, którzy w swoją pracę wkładają nie tylko umiejętności, ale i serce. Zegary Lemnos to dodatkowo przykład pięknego i funkcjonalnego designu. To zegary, które poza określaniem czasu, określają charakter i tworzą osobowość wnętrz, w których się znajdują.

Kod produktu
LN-0033471
Projektant
Kanae Tsukamoto
materiał
porcelana
gwarancja
24 miesiące
typ zegara
ścienne
głębokość
4,50 cm
Rozwiń

Wersje produktu

Zegar ścienny Aggressive 28 cm - małe zdjęcie Zegar ścienny Aggressive 28 cm
  • LN-0033472

Wysyłka do 10 dni roboczych
720 zł
Zegar ścienny Aggressive 15 cm - małe zdjęcie Zegar ścienny Aggressive 15 cm
  • LN-0033473

Wysyłka do 10 dni roboczych
567 zł

dostępny również:

Zegar ścienny Drops Draw The Existence - małe zdjęcieZegar ścienny Drops Draw The ExistenceOpis produktuProdukt w magazynie wysyłka 24 h
666 zł

Wyraź swoją opinię

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz recenzję

Kategorie, w których produkt występuje

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

    Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies
    Do góry