Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Zegar ścienny Mono Clock

Zegar Mono Clock to prosty, przejrzysty projekt, który z pewnością zadowoli miłośników nowoczesnego, oszczędnego designu i monochromatycznych wnętrz. Wykonany z aluminium i szkła zegar, charakteryzuje się okrągłą formą oraz delikatnie zaokrąglonymi wskazówkami, indeksem i cyframi arabskimi, które dzięki zastosowanej kolorystyce i harmonijnym kształtom, doskonale ze sobą współgrają. Kontrast czerni i bieli przywołuje na myśl klawisze pianina, zamknięte w polerowanej, aluminiowej obudowie o lustrzanym wykończeniu. Zegar wyposażony został w japoński mechanizm tykający.
Japońska marka Lemnos wzięła swoją nazwę od greckiej wyspy, zamieszkiwanej według mitologii greckiej przez boga Hefajstosa - opiekuna wszystkich rękodzielników. Zegary tej marki produkowane są bowiem ze starannością i zaangażowaniem typowym dla rzemieślników, którzy w swoją pracę wkładają nie tylko umiejętności, ale i serce. Zegary Lemnos to dodatkowo przykład pięknego i funkcjonalnego designu. To zegary, które poza określaniem czasu, określają charakter i tworzą osobowość wnętrz, w których się znajdują.

Kod produktu
LN-0033555
Projektant
Yuichi Nara
gwarancja
24 miesiące
typ zegara
ścienne

Wersje produktu

Zegar ścienny Mono Clock czarny - małe zdjęcie Zegar ścienny Mono Clock czarny
  • LN-0033556

Wysyłka do 10 dni roboczych
609 zł
Zegar ścienny Mono Clock biały - małe zdjęcie Zegar ścienny Mono Clock biały
  • LN-0033557

Wysyłka do 10 dni roboczych
609 zł

dostępny również w wersji ze sklejki:

Zegar ścienny Thomson ciemne drewno - małe zdjęcieZegar ścienny Thomson ciemne drewnoOpis produktu Wysyłka do 10 dni roboczych
457 zł

Wyraź swoją opinię

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz recenzję

Kategorie, w których produkt występuje

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

    Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies
    Do góry