Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Krzesło przezroczyste brązowe Vanity

Krzesło Vanity to wyjątkowy projekt jednego z najbardziej rozpoznawalnych włoskich designerów - Stefano Giovannoni'ego. Rama krzesła została stworzona z poliwęglanu (bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego). Forma mebla łączy w sobie prostotę z organicznymi liniami. Najbardziej charakterystycznym elementem krzesła pozostaje jego oparcie o formie przypominającej liść - silnie wygiętej, o miękkich krawędziach. Ramę mebla uzupełnia poduszka obszyta materiałem wyprodukowanym przez Kvadrat, umieszczona na siedzisku krzesła. Krzesło dostępne jest w wielu kombinacjach kolorystycznych poduszki i ramy. Zastosowanie poliwęglanu jako surowca ma uzasadnienie zarówno mechaniczne (jest bardzo wytrzymały, jego właściwości zbliżają go pod tym względem do aluminium), jak i estetyczne (poliwęglan jest tworzywem bardzo przejrzystym o przepuszczalności światła na poziomie 90%, może też być całkowicie nieprzezroczysty). Krzesło Vanity to niezwykle stylowy, zwracający na siebie uwagę dodatek do nowoczesnych wnętrz.
Prezentowany wariant krzesła został wykonany z przejrzystego tworzywa o brązowym zabarwieniu. W tej wersji mebel stanowi oryginalny, elegancki dodatek do wystroju wnętrza. Delikatnie brązowa barwa poliwęglanu uformowanego w ramę krzesła sprawia, że Vanity w tej wersji sprawdza się najlepiej we wnętrzach o ciepłych, stonowanych barwach.
Uwaga grafiki poszczególnych wersji kolorystycznych to wizualizacje pozwalające poznać warianty kolorystyczne krzesła. Dodatkowe zdjęcia aranżacyjne najlepiej oddają charakter mebla dokładnie pokazując właściwości materiału, z którego został stworzony - połyskliwość poliwęglanu, fakturę materiału, etc.

Kod produktu
MA-0020352
Projektant
Stefano Giovannoni
typ krzesła
stacjonarne
rodzaj siedziska
tapicerowane

Wersje produktu

Krzesło przezroczyste brązowe Vanity biały materiał - małe zdjęcie Krzesło przezroczyste brązowe Vanity biały materiał
  • MA-0020353

Wysyłka do 30 dni roboczych
1477 zł
Krzesło przezroczyste brązowe Vanity beżowy materiał - małe zdjęcie Krzesło przezroczyste brązowe Vanity beżowy materiał
  • MA-0020354

Wysyłka do 30 dni roboczych
1477 zł
Krzesło przezroczyste brązowe Vanity materiał melanż brązowo-szary - małe zdjęcie Krzesło przezroczyste brązowe Vanity materiał melanż brązowo-szary
  • MA-0020355

Wysyłka do 30 dni roboczych
1477 zł

Wyraź swoją opinię

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz recenzję

Kategorie, w których produkt występuje

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

    Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies
    Do góry