Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Podajnik patyczków kosmetycznych Pisellino

Podajnik patyczków kosmetycznych Pisellino. Ludek schowany w białym kubeczku ukrywa patyczki kosmetyczne. Wystarczy pociągnąć go za 'ogonek' na główce aby dostać się do zawartości. Pisellino jest kolejnym projektem Stefano Giovannoni z serii Family Follows Fiction - produktów które swoim kolorowym wzornictwem mają za zadanie 'ocieplić' nowoczesne stalowe wnętrza.
Producent
A di Alessi
Kod produktu
AL-004385
Projektant
Stefano Giovannoni
materiał
tworzywo sztuczne
średnica
7 cm
wysokość
15,50 cm

Wersje produktu

Podajnik patyczków kosmetycznych Pisellino żółty - małe zdjęcie Podajnik patyczków kosmetycznych Pisellino żółty
 • AL-004387

Produkt w magazynie wysyłka 24 h
112,00 zł
Podajnik patyczków kosmetycznych Pisellino niebieski - małe zdjęcie Podajnik patyczków kosmetycznych Pisellino niebieski
 • AL-004391

Produkt w magazynie wysyłka 24 h
112,00 zł

Szerszy opis produktu

Stefano Giovannoni Stefano Giovannoni urodził się w La Spezia w 1954 roku. Studiował architekturę we Florencji, dyplom uzyskał w 1978. Obecnie mieszka w Mediolanie. Zajmuje się architekturą,wzornictwem przemysłowym oraz projektowaniem wnętrz. Wykłada na wydziałach architektury we Florencji, Mediolanie i Reggio. Jest związany z wieloma firmami, m.in. Alessi, Magis, Flos, Fiat, Seiko, Siemens, Henkel, Lavazza, 3m, Kankio i wiele innych. Jego projekty otrzymały prestiżowe nagrody, m.in. „Design Plus” na targach designu we Frankfurcie w 1994 i 1996 oraz „Compasso d’Oro” w 1996 i 1998. Jego prace znajdują się w stałych zbiorach Centrum Pompidou i MOMA w Nowym Jorku. Cechą charakterystyczną prac Stefano Giovannoniego jest opływowa linia, która nadaje produktom wyjątkowo nowoczesny wygląd. Różnorodność kolorów, intensywne odcienie, zabawne, lekkie wzory tworzą bardzo indywidualny i rozpoznawalny styl.

Recenzje produktu (2)

Średnia ocena klientów:
5.0/5

Autor: Agnieszka z Ełku

Jestem zadowolona z produktu.W 100% spełnia swoje zadanie i jednocześnie rozwesela wystrój łazienki
16/08/2012 r.
5.0/5

Autor: kaj

mam wersję pomarańczową. pasuje do łazienki, w której dominują pomarańczowe i czerwone dodatki. śmieszny i frapujący, nie wszyscy orientują się co to jest:-) moja córeczka co dzień po kąpieli wychodzi z nim pod pachą. niewielką wadą jest to, że nie mieści się w nim bardzo dużo patyczków.
21/01/2011 r.

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

  Inne produkty z kategorii pojemniki na płatki i patyczki kosmetyczne

  Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
  Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies