Wyprzedaż w FF! Zobacz oferty do -50%!

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Kieliszek do jajek Goldfish

Kieliszek na jajko Goldfish z serii produktów Orientales zaprojektowanych przez Stefano Giovannoni dla Alessi. Ręcznie zdobiony kieliszek w kształcie rybki nie jest wprawdzie złoty, ale jest dostępny w 3 egzotycznych kolorach - niebieskim, zielonym oraz fioletowym. Rybka stoi pewnie na swoim ogonie, w szerokim dzióbku trzymając jajko. Kieliszek stanowi kolorową dekorację stołu, będąc jednocześnie praktycznym gadżetem.
Producent
Alessi
Kod produktu
AL-005792
Projektant
Stefano Giovannoni & Rumiko Takeda
materiał
porcelana kostna
typ akcesorium do jajek
kieliszki do jajek
szerokość
5,20 cm
długość
7,70 cm
wysokość
8,20 cm
Rozwiń

Wersje produktu

Kieliszek do jajek Goldfish zielony - małe zdjęcie Kieliszek do jajek Goldfish zielony
 • AL-005796

Wysyłka do 8 dni roboczych
110,00 zł

Szerszy opis produktu

Stefano Giovannoni Stefano Giovannoni urodził się w La Spezia w 1954 roku. Studiował architekturę we Florencji, dyplom uzyskał w 1978. Obecnie mieszka w Mediolanie. Zajmuje się architekturą,wzornictwem przemysłowym oraz projektowaniem wnętrz. Wykłada na wydziałach architektury we Florencji, Mediolanie i Reggio. Jest związany z wieloma firmami, m.in. Alessi, Magis, Flos, Fiat, Seiko, Siemens, Henkel, Lavazza, 3m, Kankio i wiele innych. Jego projekty otrzymały prestiżowe nagrody, m.in. „Design Plus” na targach designu we Frankfurcie w 1994 i 1996 oraz „Compasso d’Oro” w 1996 i 1998. Jego prace znajdują się w stałych zbiorach Centrum Pompidou i MOMA w Nowym Jorku. Cechą charakterystyczną prac Stefano Giovannoniego jest opływowa linia, która nadaje produktom wyjątkowo nowoczesny wygląd. Różnorodność kolorów, intensywne odcienie, zabawne, lekkie wzory tworzą bardzo indywidualny i rozpoznawalny styl.

Recenzje produktu (1)

Średnia ocena klientów:
5.0/5

Autor: Asia z Poznania

Trochę eteryczne, bajkowe, nieoczywiste w kształcie, dla romantyczek w kuchni. Robią wrażenie jak wszystkie produkty Alessi.
21/01/2017 r.

Kategorie, w których produkt występuje

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

  Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
  Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies