Black+Blum

28 produktów

Black+Blum to angielsko-szwajcarski duet projektantów, którzy postanowili zjednoczyć siły i stworzyć wyjątkową markę. Jej siedziba od 1998 roku znajduje się w Londynie. Dan Black i Martin Blum od początku istnienia swojego przedsięwzięcia postawili sobie za cel tworzenie kreatywnych produktów, które służą swojemu użytkownikowi, bawiąc go i zaskakując jednocześnie. Produkty z ich katalogu charakteryzują się nie tylko praktycznością, ale przede wszystkim dużą dawką humoru (nie tylko 'angielskiego'!).

Do najpopularniejszych projektów z oferty należą pojemniki na lunch dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, suszarka do naczyń High&Dry i kolekcja produktów z James'em - niezwykle popularnym odzwierciedleniem idealnego mężczyzny – inteligentnego, pracowitego i z poczuciem humoru! Produkty Black+Blum zdobyły szereg nagród w dziedzinie designu.

Pokaż:
1 z 1
4 el.Sztućce Box Appetit w zestawie

85,00 zł

Sztućce Box Appetit w zestawie

Black+Blum
Pokaż:
Magazyn FF
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności