Essenza

443 produkty

Wygląda na to, że projektanci Essenza to prawdziwi miłośnicy flory! Oferta tej holenderskiej marki wyróżnia się na tle innych produktów przede wszystkim intensywnymi botanicznymi motywami, wśród których królują przepiękne kwiaty – głównie róże, piwonie, lilie... Aż dziw, że pościel, narzuty i dywany Essenza nie wydają słodkiego zapachu!

Bez wątpienia to pościel w kwiaty jest flagowym produktem marki Essenza, a szczególną popularnością cieszą się linie Filou i Fleur, które są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Co istotne, większość kolekcji jest rozszerzona na kilka kategorii asortymentowych, dlatego aranżując wnętrze możesz dobrać dywan, pościel i narzutę z tym samym wzorem. Ale marka Essenza to nie tylko tekstylia – w jej ofercie znajdziesz także elegancką porcelanę (oczywiście także kwiecistą!).

Pokaż:
1 z 8
NowośćKosmetyczka Tracy Karli

270,00 zł

Kosmetyczka Tracy Karli

Essenza
NowośćKosmetyczka Megan Karli

180,00 zł

Kosmetyczka Megan Karli

Essenza
Magazyn FF
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności