Dostawa + Płatność

Zamówione produkty pakowane są przez uśmiechniętego pracownika FF z należytą starannością, tak by dotarły do Ciebie nie tylko szybko, ale i bezpiecznie. Większość zamówień realizowana jest w ciągu 24h, jednak ze względu na różnorodność oferowanych produktów część z nich wymaga bezpośredniego sprowadzenia od producenta, co ma wpływ na termin wysyłki. Przy opisie każdego produktu umieszczona jest informacja o czasie wysyłki podana w dniach roboczych, która określa szacunkowy czas od chwili złożenia zamówienia do momentu przekazania paczki do transportu.

Dostawa

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem UPS z gwarancją doręczenia na następny dzień roboczy lub za pośrednictwem paczkomatów InPost.

Zamówienia na kwotę powyżej 300 zł są wysyłane bezpłatnie.

Przy zamówieniach o wartości do 300 zł koszt wysyłki wynosi 12 zł.
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym w Warszawie lub w Poznaniu niezależnie od wartości zamówienia jest bezpłatny.

Dostawa kurierem

Kurier UPS dostarcza przesyłki w kolejnym dniu roboczym od dnia nadania, w godzinach od 9.00 do 19.00. Kurier podejmuje jedną próbę dostarczenia paczki, a w sytuacji, w której nie zastanie odbiorcy paczki pod podanym adresem, zostawi awizo z informacją o miejscu pozostawienia przesyłki ('access point'). Dlatego też zalecamy śledzenie statusu przesyłki na ups.com. Istnieje możliwość odebrania paczki w miejscu pracy - w tym celu wpisz odpowiedni adres wypełniając formularz zamówienia.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty zamówień możliwy jest w sklepach Fabryka Form:
Warszawa, ul. Spokojna 7 → mapka
Poznań, ul. Głogowska 40 → mapka

Po skompletowaniu zamówienia i przekazaniu go do wybranego sklepu FF, powiadomimy Cię o tym przez wiadomość SMS oraz wiadomość e-mail. Zamówienie oczekiwać będzie na odbiór w godzinach otwarcia sklepów przez okres 2 tygodni. Do odbioru zamówienia wymagane jest podanie jego numeru oraz nazwiska osoby zamawiającej.

Dostawa w sobotę

W pilnych przypadkach możliwa jest wysyłka paczki z doręczeniem w sobotę. W celu zorganizowania takiego doręczenia skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta → kontakt. Dodatkowy koszt usługi doręczenia sobotniego to 45 zł.

Dostawa za granicę

Koszt wysyłki kurierem UPS do wszystkich krajów Unii Europejskiej - 60 zł

Zamówienia na kwotę powyżej 1000 zł są wysyłane do wszystkich krajów Unii Europejskiej gratis.

W przypadku zamówień do krajów spoza UE koszt wysyłki wynosi 150 zł.

Dostawa do paczkomatu InPost

Dostawa zamówienia w systemie InPost do wybranego paczkomatu trwa do 2 dni roboczych od momentu nadania paczki przez Fabryka Form.

Płatność

W sklepie Fabryka Form możesz zapłacić za zamówione produkty na wiele sposobów:

Przy odbiorze przesyłki - płacisz gotówką w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera.

Kartą kredytową - po potwierdzeniu zamówienia i wybraniu płatności kartą kredytową zostaniesz przeniesiony na stronę bezpiecznego systemu autoryzacji kart płatniczych, gdzie wypełniając formularz Twoja karta zostanie obciążona należną kwotą. Obsługiwane karty to karty tzw. wypukłe (obciążeniowe bądź kredytowe) VISA oraz Master Card.

Płatność elektroniczna - jeżeli masz konto w jednym z banków: mBank, MultiBank, Bank Zachodni WBK, Bank PEKAO SA, Inteligo, Credit Agricole, PKO Bank Polski, Bank BPH, ING Bank Śląski, Eurobank, Meritum Bank, Bank BGŻ, Citi Handlowy, Kredyt Bank, Polbank EFG, Raiffeisen Bank, Deutsche Bank, Bank Millenium SA, Invest-Bank, Getin Bank, Bank Pocztowy, Alior Bank S.A., możesz skorzystać z opcji bezpośredniego przelewu z tych rachunków za pomocą tzw. szybkiego przelewu elektronicznego. Płatność odbywa się poprzez interfejsy poszczególnych banków, stąd bezpieczeństwo transakcji gwarantowane jest przez same banki.

Przelew bankowy - regulujesz należność za zamówione towary tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek sklepu Fabryka Form. Abyśmy mogli zidentyfikować Twoją płatność, wpisz w tytule przelewu numeru zamówienia, który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym jego złożenie.

Numer rachunku bankowego firmy ProgressiveBG obsługującej sklep Fabryka Form:

mBank S.A.
57 1140 1010 0000 5492 2600 1001
BIC/SWIFT BREX PL PW
ProgressiveBG
Warszawska 31
05-092 Łomianki

PayPal - po zalogowaniu się do systemu PayPal, bezpiecznie i komfortowo regulujesz należność kilkoma kliknięciami, bez dodatkowych opłat. Renomowany system o zasięgu globalnym gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Raty BGŻ BNP Paribas - Fabryka Form umożliwia Ci również dokonanie zakupów na raty za pośrednictwem systemu ratalnego banku BGŻ BNP Paribas S.A.. Minimalna wartość zamówienia dla tej formy płatności to 800 zł. Oferujemy także wyjątkowo korzystny, optymalny plan kredytowy 10 x 0%. → zobacz, jak działa system ratalny

Raty PayU - w trakcie składania zamówienia wybierz formę płatności 'PayU płatność elektroniczna'. Po dotarciu do końca procesu składania zamówienia pojawi się odnośnik 'przejdź do PayU'. Po kliknięciu w niego, na liście form płatności, należy wybrać 'Raty PayU', gdzie następnie należy wybrać ilość rat, na które chcesz rozłożyć płatność. Następnie należy wypełnić wniosek kredytowy - w tym celu przygotuj dowód osobisty, numer konta oraz dane o dochodach i zatrudnieniu. Odpowiedź banku pojawi się w ciągu kilkunastu minut. → kliknij, aby otworzyć kalkulator ratalny

PayU Płacę później

Wszystkie formy płatności spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa Twoich danych.

Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies