Wyprzedaż w FF! Zobacz oferty do -50%!

Gwarancja + serwis

Podoba Ci się czajnik, zegar, czy minutnik dostępny w ofercie Fabryka Form, ale boisz się ‘co będzie’, jeśli produkt ten się zepsuje? Możesz spać i korzystać z naszych projektów spokojnie!

Po pierwsze, wszystkie produkty sprzedawane w Fabryka Form to produkty oryginalne, wyprodukowane i starannie zapakowane przez oferujących je producentów.

Niektóre z nich, takie jak urządzenia elektryczne, garnki, czy patelnie, objęte są gwarancją producenta. W takim przypadku informacja o jej długości powinna znajdować się na stronie danego produktu. Szczegółowe zasady gwarancji oraz procedura gwarancyjna, opisane są na znajdującym się w opakowaniu dokumencie gwarancyjnym.

Naturalnie, wszystkie produkty oferowane w Fabryka Form objęte są 2 letnią rękojmią. Jeśli więc w ciągu tego okresu stwierdzisz, że zakupiony produkt posiada wady fizyczne, nie wahaj się z nami skontaktować. Nasi pracownicy pomogą Ci dopełnić należytych formalności i poinformują o kolejnych krokach.

Jeśli masz wątpliwości jak obsługiwać dany produkt, jak o niego dbać czy czyścić, również zadzwoń do FF. Znamy nasze produkty, często sami ich używamy i bardzo je lubimy, więc z przyjemnością podpowiemy co robić, byś jak najdłużej cieszył(a) się z produktów zakupionych w FF :)

Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies