O firmie

Gdzie jesteśmy?

Sklep Fabryka Form funkcjonuje od 2005 roku jako sklep internetowy, jak również od listopada 2008 jako sklep stacjonarny - wcześniej pod adresem Smocza 27, aktualnie w znacznie większej lokalizacji na Spokojnej 7 w Warszawie. Od sierpnia 2015 r. zapraszamy naszych Klientów także do nowego sklepu Fabryka Form /Magnolia przy ulicy Głogowskiej 40 w Poznaniu. Znajduje się tam nie tylko największa ekspozycja marki Alessi w Poznaniu, ale również szeroki wybór najpopularniejszych produktów oferowanych w FF, prezentów na każdą okazję i wiele innych.

Co oferujemy naszym Klientom?

Na starannie zaaranżowanej przestrzeni i setkach półek naszych sklepów, zgromadziliśmy ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Na miejscu prezentujemy największą w Polsce ekspozycję produktów marki Alessi, Eva Solo, Menu, Iittala, Normann Copenhagen, Joseph Joseph oraz Koziol.

Nie tylko produkty...

Podstawowym założeniem, które przyjęliśmy od początku działalności, było nie tylko zbudowanie oferty najwyższej jakości produktów wyposażenia wnętrz, ale także obsługa Klienta na równie wysokim poziomie. W ciągu kilku lat działalności zbudowaliśmy zespół, który pracuje w poszanowaniu wypracowanych standardów. Wierzymy, że uczciwą obsługą, należytą starannością i przyjaznym nastawieniem, zaskarbimy sobie serca naszych Klientów :-) Nie jesteśmy nieomylni, ale zawsze potrafimy przyznać się do błędu. Co więcej, kochamy produkty wśród których pracujemy - dają nam one tyle samo radości, co Wam!

Zapraszamy do częstych odwiedzin FF - w naszej ofercie stale pojawiają się nowe produkty, które zachwycają i inspirują, świetnie sprawdzają się w roli prezentów, ale przede wszystkim sprawią, że będziesz mieszkać pięknie!

Dane kontaktowe znajdziesz na stronie → kontakt.

Sklep Fabryka Form jest obsługiwany przez firmę ProgressiveBG.

Nie korzystamy z funduszy europejskich ani żadnego typu dotacji opartych na podatkach innych firm i osób. Firma nigdy nie zalegała i nie zalega z płatnościami wobec żadnych firm zewnętrznych, kontrahentów bądź pracowników.

Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies