Wyprzedaż w FF! Zobacz oferty do -50%!

Zakupy na raty

Sklep Fabryka Form oferuje Ci możliwość dokonania zakupów na raty za pośrednictwem systemu ratalnego banku BGŻ BNP Paribas S.A.. Minimalna wartość zamówienia umożliwiająca tę formę płatności to 800 zł.

Jak działa system ratalny?

System rat BGŻ BNP Paribas to szybki i prosty sposób na uzyskanie kredytu i spełnienie marzeń z Fabryka Form! Przy zakupie produktów na kwotę wyższą niż 800 zł, wybierz formę płatności Raty BGŻ BNP Paribas. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na stronę banku, na której znajduje się formularz z wnioskiem kredytowym. Wypełnij i wyślij wniosek on-line. Fabryka Form potwierdzi dostępność towaru zmieniając status wniosku na "potwierdzony". Otrzymasz decyzję kredytową o wstępnej akceptacji wraz z danymi do przelewu (1 zł). Po pozytywnej weryfikacji przelewu pracownik banku skontaktuje się ze sklepem w celu potwierdzenia gotowości do wysłania towaru. Następuje finansowanie kredytu, a zamówienie zostaje wysłane, byś mógł się cieszyć z użytkowania produktów zakupionych w Fabryka Form!

Kiedy możesz skorzystać z systemu Rat BGŻ BNP Paribas?

System Rat BGŻ BNP Paribas dotyczy zakupów na kwotę wyższą niż 800 zł. Transakcja objęta systemem ratalnym może dotyczyć jednego produktu o wartości większej niż 800 zł, bądź wielu produktów, których łączna wartość przekracza tę kwotę. Możliwość uzyskania kredytu dotyczy jedynie zakupu produktów, na które nie został udzielony żaden rabat (w ramach karty rabatowej, etc.) i które nie zostały objęte promocją.

Raty 10 x 0%

Przykład reprezentatywny

Fabryka Form oferuje Ci wyjątkowo korzystny, optymalny plan kredytowy 10 x 0%. Po dokonaniu zakupu należna kwota zostaje podzielona na 10 równych rat - bez dodatkowych kosztów, prowizji, czy obowiązkowego ubezpieczenia, co pozwala na maksymalną swobodę przy dokonywaniu zakupów!

W ramach umowy kredytu ratalnego, dla całkowitej kwoty kredytu ratalnego w wysokości 2067,00 zł, spłacanego w 10 równych ratach, w wysokości 206,70 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0,00 %, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0,00 %, całkowita kwota do zapłaty: 2067,00 zł, całkowity koszt kredytu: 0,00 zł. Stan na dzień 30.03.2016 r.

Szczegółowe informacje o kredycie, w tym Regulamin, dostępne są na stronie www.bgzbnpparibas.pl. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej na podstawie otrzymanych informacji. Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny – nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny.

Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000011571, NIP 526-10-08-546, kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł w całości wpłacony.

Sklep Fabrykaform.pl będący własnością ProgressiveBG umocowany jest do dokonywania w imieniu BGŻ BNP Paribas S.A. następujących czynności faktycznych lub prawnych: świadczenie usług popśrednictwa finansowego w zakresie zawierania i wykonywania Umów Kredytowych.

Wpłata własna

Przy wyborze ratalnego systemu płatności, możesz również dokonać wpłaty własnej w wysokości nie przekraczającej 50% wartości zamówienia - na początku wypełniania formularza wybierz odpowiadającą Ci opcję finansowania 100% lub 'z wpłatą własną'.

Masz również możliwość wyboru innych planów kredytowych (większej ilości rat, etc.). W tym celu skontaktuj się z obsługą sklepu.

Zwrot w systemie ratalnym

W przypadku gdy chciałbyś zwrócić produkt zakupiony w systemie ratalnym, poinformuj bank o swojej decyzji. Nastąpi rozwiązanie umowy, a produkt odeślesz do sklepu Fabryka Form. My zwrócimy należność na konto banku.

Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies