Wyprzedaż w FF! Zobacz oferty do -50%!

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Minutnik Jacob Jensen

Minutnik Jacob Jensen łączy w sobie klasyczny, tarczowy sposób prezentacji czasu oraz cyfrowy charakter wyświetlacza LCD. Niewielki rozmiar sprawia, że z łatwością znajdzie swoje miejsce w kuchni. Charakterystyczna tarcza nawiązuje, opartym na promienistych liniach i koncentrycznych kołach, sposobem prezentacji czasu do klasycznych projektów Jacoba Jensena. Minutnik odmierza czas w zakresie od minuty do 12-tu godzin. Podczas odliczania można modyfikować ilość czasu. Po zakończeniu odliczania minutnik sygnalizuje koniec czasu sygnałami dźwiękowymi i wizualnymi.
Urządzenie jest zasilane dwiema bateriami AAA, które są dołączone do zestawu.
Producent
Jacob Jensen
Kod produktu
JA-0021773
Projektant
Jacob Jensen Design
materiał
stal nierdzewna, szkło akrylowe, tworzywo sztuczne
kolor
srebrny
szerokość
2,50 cm
długość
6,20 cm
wysokość
7,60 cm
Rozwiń

Wersje produktu

Minutnik Jacob Jensen - małe zdjęcie Minutnik Jacob Jensen
 • JA-0021773
Produkt w magazynie wysyłka 24 h
209,00 zł

Szerszy opis produktu


Jacob Jensen to nazwisko mające ugruntowaną pozycję w świecie wzornictwa przemysłowego. Duński projektant od ponad 50-ciu lat tworzy rozwiązania piękne i funkcjonalne. Oddany minimalistycznemu przesłaniu „Less is more” i modernistycznemu „Form follows function” jest uosobieniem ascetycznej, skandynawskiej elegancji. Przez wiele lat studio Jacob Jensen Design współpracowało z producentem wysokiej klasy sprzętu audio Bang&Olufsen. Między innymi dzięki tej współpracy Jacob Jensen stał się rozpoznawalnym i uznanym designerem. Potwierdzeniem wartości związku producenta sprzętu audio z projektantem była, zorganizowana w nowojorskim Museum of Modern Art w roku 1978, wystawa "Bang and Olufsen - Design for Sound by Jacob Jensen".

Obecnie studio Jacob Jensen Design zajmuje się zarówno opracowaniem produktów dla firm zewnętrznych, jak również prezentuje własną linię produktów. Na czele firmy stoi Timothy Jacob Jensen podejmując decyzje o kierunkach rozwoju wraz z ojcem Jacobem Jensenem. Doświadczony na polu wzornictwa przemysłowego Timothy Jacob Jensen kontynuuje estetyczne poszukiwania Jacoba Jensena łącząc połyskliwe szarości z czernią, prezentując duże jednostajne powierzchnie i proste geometryczne formy. Styl, który stoi za nazwiskiem Jacob Jensen można określić mianem chłodnej, skandynawskiej elegancji.

Produkty spod znaku Jacob Jensen Design poruszają wyglądem i urzekają małymi funkcjonalnymi szczegółami. Sposobem w jaki podnosi się wieko, rozświetla się panel informacyjny, dźwiękiem jaki wydają. Duńskie studio nie pozostawia żadnego elementu przypadkowi proponując kompletne propozycje eleganckie, estetyczne, poruszające.

Recenzje produktu (1)

Średnia ocena klientów:
5.0/5

Autor: Magda z Poznania

badzo dobrze wykonany, funkcjonalny, ale mógłby być trochę większy
11/04/2012 r.

Kategorie, w których produkt występuje

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

  Inne produkty z kategorii minutniki

  Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
  Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies