Wyprzedaż w FF! Zobacz oferty do -50%!

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Sensor radiowy do stacji pomiaru temperatury Jacob Jensen

Stacja meteorologiczna oferowana przez Jacob Jensen to połączenie chłodnej elegancji znanej z innych projektów duńskiego studio, z uznaniem dla potęgi natury, nieokiełznanych żywiołów tak mocno kształtujących życie w Skandynawii. Prosta forma prezentacji informacji przy pomocy paneli LCD oraz nieskomplikowana obsługa łączą się z surową formą, w której czarna, centralna płaszczyzna otoczona jest przyciskami w szampańskim odcieniu złota. Stacja meteorologiczna Jacob Jensen składa się z odrębnych modułów, które mogą zostać połączone w całość przy pomocy stojaka lub ramy zawieszanej na ścianie. Możliwości kompozycji paneli o odrębnych właściwościach sprawia, że nasz prywatny serwis meteo może dostarczać szczególnie pożądanych przez nas informacji, a pomijać te zbędne z naszego punktu widzenia.
Prezentowany termometr z nadajnikiem współpracuje ze stacją pogodową Jacob Jensen zapewniając dane o temperaturze. Może działać jako jeden z trzech sensorów łączących się ze stacją bazową. Termometr można umieszczać zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Niezwykle estetyczna forma czujnika wkomponowuje się w nowoczesne, minimalistyczne otoczenie. Dostępność wersji czarnej oraz białej pozwala dobrać barwę czujnika do koloru otoczenia.
Dane techniczne
-minimalna rozdzielczość podziałki: 0,1 stopnia Celsjusza
-dokładność pomiaru: +/- 1 stopień Celsjusza
-zakres pomiaru: -20 - +60 stopni Celsjusza
-maksymalna odległość pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem: 30 m
-zasilanie: 2 baterie AAA (dołączone do zestawu)
Producent
Jacob Jensen
Kod produktu
JA-0021765
Projektant
Jacob Jensen Design
materiał
ABS, szkło akrylowe
kolor
biały
szerokość
2,20 cm
długość
5,20 cm
wysokość
14 cm
Rozwiń

Wersje produktu

Sensor radiowy do stacji pomiaru temperatury Jacob Jensen czarny - małe zdjęcie Sensor radiowy do stacji pomiaru temperatury Jacob Jensen czarny
 • JA-0021766

Produkt w magazynie wysyłka 24 h
189,00 zł
Sensor radiowy do stacji pomiaru temperatury Jacob Jensen biały - małe zdjęcie Sensor radiowy do stacji pomiaru temperatury Jacob Jensen biały
 • JA-0021767

Produkt w magazynie wysyłka 24 h
189,00 zł

Szerszy opis produktu


Jacob Jensen to nazwisko mające ugruntowaną pozycję w świecie wzornictwa przemysłowego. Duński projektant od ponad 50-ciu lat tworzy rozwiązania piękne i funkcjonalne. Oddany minimalistycznemu przesłaniu „Less is more” i modernistycznemu „Form follows function” jest uosobieniem ascetycznej, skandynawskiej elegancji. Przez wiele lat studio Jacob Jensen Design współpracowało z producentem wysokiej klasy sprzętu audio Bang&Olufsen. Między innymi dzięki tej współpracy Jacob Jensen stał się rozpoznawalnym i uznanym designerem. Potwierdzeniem wartości związku producenta sprzętu audio z projektantem była, zorganizowana w nowojorskim Museum of Modern Art w roku 1978, wystawa "Bang and Olufsen - Design for Sound by Jacob Jensen".

Obecnie studio Jacob Jensen Design zajmuje się zarówno opracowaniem produktów dla firm zewnętrznych, jak również prezentuje własną linię produktów. Na czele firmy stoi Timothy Jacob Jensen podejmując decyzje o kierunkach rozwoju wraz z ojcem Jacobem Jensenem. Doświadczony na polu wzornictwa przemysłowego Timothy Jacob Jensen kontynuuje estetyczne poszukiwania Jacoba Jensena łącząc połyskliwe szarości z czernią, prezentując duże jednostajne powierzchnie i proste geometryczne formy. Styl, który stoi za nazwiskiem Jacob Jensen można określić mianem chłodnej, skandynawskiej elegancji.

Produkty spod znaku Jacob Jensen Design poruszają wyglądem i urzekają małymi funkcjonalnymi szczegółami. Sposobem w jaki podnosi się wieko, rozświetla się panel informacyjny, dźwiękiem jaki wydają. Duńskie studio nie pozostawia żadnego elementu przypadkowi proponując kompletne propozycje eleganckie, estetyczne, poruszające.

Wyraź swoją opinię

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz recenzję

Kategorie, w których produkt występuje

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

  Inne produkty z kategorii termometry i higrometry

  Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
  Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies