Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Stacja pomiaru temperatury Jacob Jensen z sensorem radiowym

Stacja meteorologiczna oferowana przez Jacob Jensen to połączenie chłodnej elegancji znanej z innych projektów duńskiego studio, z uznaniem dla potęgi natury, nieokiełznanych żywiołów tak mocno kształtujących życie w Skandynawii. Prosta forma prezentacji informacji przy pomocy paneli LCD oraz nieskomplikowana obsługa łączą się z surową formą, w której czarna, centralna płaszczyzna otoczona jest przyciskami w szampańskim odcieniu złota. Stacja meteorologiczna Jacob Jensen składa się z odrębnych modułów, które mogą zostać połączone w całość przy pomocy stojaka lub ramy zawieszanej na ścianie. Możliwości kompozycji paneli o odrębnych właściwościach sprawia, że nasz prywatny serwis meteo może dostarczać szczególnie pożądanych przez nas informacji, a pomijać te zbędne z naszego punktu widzenia.
Prezentowany moduł do pomiaru temperatury składa się z panelu odbiornika montowanego w systemie stacji meteorologicznej Jacob Jensen oraz czujnika mierzącego temperaturę. Odbiornik i nadajnik komunikują się ze sobą przy pomocy fal radiowych, a odległość między nimi może wynosić nawet 30 metrów (użyteczna odległość zależy od przeszkód znajdujących się pomiędzy odbiornikiem i nadajnikiem). Moduł termometru pokazuje aktualną temperaturę na zewnątrz lub wewnątrz (zbierając dane z, maksymalnie trzech, czujników) oraz wnętrza (pobierając dane ze stacji bazowej). Inne tryby obejmują wyświetlenie najniższej i najwyższej zanotowanej temperatury (dla każdego z czujników). Możliwy jest również wybór pomiędzy prezentacją w stopniach Fahrenheita i Celsjusza. W celu uzyskania precyzyjnego odczytu sensory temperatury powinny zostać umieszczone w miejscach zacienionych. Stacja pomiaru temperatury wyposażona jest we własną podstawkę, która pozwala jej działać jako samodzielny moduł, umieszczone na tylnej ściance otwory pozwalają również na montaż na niezałączonych wkrętach lub gwoździach, lub jednym z dedykowanych stelaży Jacob Jensen.
Specyfikacja techniczna:
- minimalna rozdzielczość podziałki: 0,1 stopnia Celsjusza
- dokładność pomiaru: +/- 1 stopień Celsjusza
- zakres danych: 0 – 50 stopni Celsjusza (termometr w stacji bazowej), -20 - +60 stopni Celsjusza (termometr w nadajnikach)
-maksymalna odległość pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem: 30 m
-maksymalna ilość sensorów zewnętrznych: 3
- skład zestawu: panel odbiornika, sensor z nadajnikiem (biały)
- zasilanie: odbiornik i nadajnik - 2 baterie AAA (dołączone do zestawu)
Producent
Jacob Jensen
Kod produktu
JA-0021762
Projektant
Jacob Jensen Design
materiał
ABS, stal nierdzewna, szkło akrylowe
kolor
srebrny
długość
14 cm
wysokość
6,20 cm
Rozwiń

Wersje produktu

Stacja pomiaru temperatury Jacob Jensen z sensorem radiowym - małe zdjęcie Stacja pomiaru temperatury Jacob Jensen z sensorem radiowym
 • JA-0021762
Produkt w magazynie wysyłka 24 h
339,00 zł

dodatkowe sensory do stacji pomiaru temperatury Jacob Jensen:

Sensor radiowy do stacji pomiaru temperatury Jacob Jensen czarny - małe zdjęcieSensor radiowy do stacji pomiaru temperatury Jacob Jensen czarnyOpis produktuProdukt w magazynie wysyłka 24 h
189,00 zł
Sensor radiowy do stacji pomiaru temperatury Jacob Jensen biały - małe zdjęcieSensor radiowy do stacji pomiaru temperatury Jacob Jensen białyOpis produktuProdukt w magazynie wysyłka 24 h
189,00 zł

Podstawka i płytki wymagane do montażu stacji pogodowej Jacob Jensen:

Podstawka na elementy stacji pogodowej Jacob Jensen - małe zdjęciePodstawka na elementy stacji pogodowej Jacob JensenOpis produktuProdukt w magazynie wysyłka 24 h
89,00 zł

Szerszy opis produktu


Jacob Jensen to nazwisko mające ugruntowaną pozycję w świecie wzornictwa przemysłowego. Duński projektant od ponad 50-ciu lat tworzy rozwiązania piękne i funkcjonalne. Oddany minimalistycznemu przesłaniu „Less is more” i modernistycznemu „Form follows function” jest uosobieniem ascetycznej, skandynawskiej elegancji. Przez wiele lat studio Jacob Jensen Design współpracowało z producentem wysokiej klasy sprzętu audio Bang&Olufsen. Między innymi dzięki tej współpracy Jacob Jensen stał się rozpoznawalnym i uznanym designerem. Potwierdzeniem wartości związku producenta sprzętu audio z projektantem była, zorganizowana w nowojorskim Museum of Modern Art w roku 1978, wystawa "Bang and Olufsen - Design for Sound by Jacob Jensen".

Obecnie studio Jacob Jensen Design zajmuje się zarówno opracowaniem produktów dla firm zewnętrznych, jak również prezentuje własną linię produktów. Na czele firmy stoi Timothy Jacob Jensen podejmując decyzje o kierunkach rozwoju wraz z ojcem Jacobem Jensenem. Doświadczony na polu wzornictwa przemysłowego Timothy Jacob Jensen kontynuuje estetyczne poszukiwania Jacoba Jensena łącząc połyskliwe szarości z czernią, prezentując duże jednostajne powierzchnie i proste geometryczne formy. Styl, który stoi za nazwiskiem Jacob Jensen można określić mianem chłodnej, skandynawskiej elegancji.

Produkty spod znaku Jacob Jensen Design poruszają wyglądem i urzekają małymi funkcjonalnymi szczegółami. Sposobem w jaki podnosi się wieko, rozświetla się panel informacyjny, dźwiękiem jaki wydają. Duńskie studio nie pozostawia żadnego elementu przypadkowi proponując kompletne propozycje eleganckie, estetyczne, poruszające.

Wyraź swoją opinię

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz recenzję

Kategorie, w których produkt występuje

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

  Inne produkty z kategorii termometry i higrometry

  Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
  Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies