Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Termometr zewnętrzny Jacob Jensen

Stacja meteorologiczna oferowana przez Jacob Jensen to połączenie chłodnej elegancji znanej z innych projektów duńskiego studio, z uznaniem dla potęgi natury, nieokiełznanych żywiołów tak mocno kształtujących życie w Skandynawii. Prosta forma prezentacji informacji przy pomocy paneli LCD oraz nieskomplikowana obsługa łączą się z surową formą, w której czarna, centralna płaszczyzna otoczona jest przyciskami w szampańskim odcieniu złota. Stacja meteorologiczna Jacob Jensen składa się z odrębnych modułów, które mogą zostać połączone w całość przy pomocy stojaka lub ramy zawieszanej na ścianie. Możliwości kompozycji paneli o odrębnych właściwościach sprawia, że nasz prywatny serwis meteo może dostarczać szczególnie pożądanych przez nas informacji, a pomijać te zbędne z naszego punktu widzenia.
Prezentowany moduł termometru zewnętrznego to proste i funkcjonalne urządzenie z wbudowanym czujnikiem temperatury. Moduł zewnętrznego termometru pokazuje aktualną temperaturę na zewnątrz. Inne tryby obejmują wyświetlenie najniższej i najwyższej zanotowanej temperatury. Możliwy jest również wybór pomiędzy prezentacją w stopniach Fahrenheita i Celsjusza. Rozdzielczość pomiaru to 0,1 stopnia Celsjusza, a zakres waha się od -50 stopni do +70 stopni Celsjusza. Umieszczone w tylnej ściance urządzenia otwory pozwalają również na montaż na niezałączonych wkrętach lub gwoździach. Wykorzystanie stojaka lub płytki mocującej pozwala wykorzystać termometr zewnętrzny Jacob Jensen przy budowie stacji meteorologicznej składającej się z wielu modułów. Termometr został wyposażony w sondę umieszczoną na przewodzie o długości 3 m. Sonda powinna zostać zamocowana na załączonym elemencie dystansującym (aby zapewnić swobodny opływ powietrza wokół sensora). Konieczne jest też umieszczenie czujnika w stale zacienionym miejscu – pozostawanie sondy w słońcu spowoduje zafałszowanie odczytu.
Dane techniczne
-minimalna rozdzielczość podziałki: 0,1 stopnia Celsjusza
-dokładność pomiaru: +/- 1 stopień Celsjusza
-zakres pomiaru: -50 - +70 stopni Celsjusza
-długość przewodu sondy: 3 m
-zasilanie: 1 bateria AAA (dołączona do zestawu)
Producent
Jacob Jensen
Kod produktu
JA-0021758
Projektant
Jacob Jensen Design
materiał
ABS, stal nierdzewna
kolor
srebrny
długość
14 cm
wysokość
4,10 cm
Rozwiń

Wersje produktu

Termometr zewnętrzny Jacob Jensen - małe zdjęcie Termometr zewnętrzny Jacob Jensen
 • JA-0021758
Produkt w magazynie wysyłka 24 h
169,00 zł

Podstawka i płytki wymagane do montażu stacji pogodowej Jacob Jensen:

Podstawka na elementy stacji pogodowej Jacob Jensen - małe zdjęciePodstawka na elementy stacji pogodowej Jacob JensenOpis produktuProdukt w magazynie wysyłka 24 h
89,00 zł

Szerszy opis produktu


Jacob Jensen to nazwisko mające ugruntowaną pozycję w świecie wzornictwa przemysłowego. Duński projektant od ponad 50-ciu lat tworzy rozwiązania piękne i funkcjonalne. Oddany minimalistycznemu przesłaniu „Less is more” i modernistycznemu „Form follows function” jest uosobieniem ascetycznej, skandynawskiej elegancji. Przez wiele lat studio Jacob Jensen Design współpracowało z producentem wysokiej klasy sprzętu audio Bang&Olufsen. Między innymi dzięki tej współpracy Jacob Jensen stał się rozpoznawalnym i uznanym designerem. Potwierdzeniem wartości związku producenta sprzętu audio z projektantem była, zorganizowana w nowojorskim Museum of Modern Art w roku 1978, wystawa "Bang and Olufsen - Design for Sound by Jacob Jensen".

Obecnie studio Jacob Jensen Design zajmuje się zarówno opracowaniem produktów dla firm zewnętrznych, jak również prezentuje własną linię produktów. Na czele firmy stoi Timothy Jacob Jensen podejmując decyzje o kierunkach rozwoju wraz z ojcem Jacobem Jensenem. Doświadczony na polu wzornictwa przemysłowego Timothy Jacob Jensen kontynuuje estetyczne poszukiwania Jacoba Jensena łącząc połyskliwe szarości z czernią, prezentując duże jednostajne powierzchnie i proste geometryczne formy. Styl, który stoi za nazwiskiem Jacob Jensen można określić mianem chłodnej, skandynawskiej elegancji.

Produkty spod znaku Jacob Jensen Design poruszają wyglądem i urzekają małymi funkcjonalnymi szczegółami. Sposobem w jaki podnosi się wieko, rozświetla się panel informacyjny, dźwiękiem jaki wydają. Duńskie studio nie pozostawia żadnego elementu przypadkowi proponując kompletne propozycje eleganckie, estetyczne, poruszające.

Wyraź swoją opinię

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz recenzję

Kategorie, w których produkt występuje

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

  Inne produkty z kategorii termometry i higrometry

  Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
  Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies