Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Uchwyt na gąbkę Norbert

Ze względów higienicznych gąbki, zarówno te znajdujące się w kuchni jak i łazience, po użyciu powinny zostać wyciśnięte do sucha i umieszczone w miejscu, do którego nie dociera wilgoć. Niestety zazwyczaj lądują w zlewie lub na jego krawędzi co utrudnia dokładne osuszenie. Norbert to pomocnik ułatwiający utrzymanie należytego poziomu higieny. Przyczepiany do ściany przy pomocy przyssawki przytrzymuje gąbki swoim długim nosem. Zabawna propozycja niemieckiej firmy Koziol dostępna jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Przedmiot wykonany jest z przezroczystego tworzywa sztucznego.
Uwaga: Przed zakupem, prosimy zapoznać się z informacją o produkcie zamieszczoną poniżej!
Producent
Koziol
Kod produktu
KZ-0010636
Projektant
formidable
materiał
tworzywo sztuczne
typ produktu
organizery i dozowniki
wysokość
10,80 cm

Wersje produktu

Uchwyt na gąbkę Norbert przezroczysty - małe zdjęcie Uchwyt na gąbkę Norbert przezroczysty
 • KZ-0010638

Produkt w magazynie wysyłka 24 h
74,00 zł
Uchwyt na gąbkę Norbert czerwony - małe zdjęcie Uchwyt na gąbkę Norbert czerwony
 • KZ-0010639

Produkt w magazynie wysyłka 24 h
74,00 zł
Uchwyt na gąbkę Norbert oliwkowy - małe zdjęcie Uchwyt na gąbkę Norbert oliwkowy
 • KZ-0023701

Produkt w magazynie wysyłka 24 h
74,00 zł

Szerszy opis produktu

Jak montować produkty wyposażone w przyssawki?Na gładkich powierzchniach: Przed zamontowaniem produktu należy upewnić się, że powierzchnia, do której zamierzamy przytwierdzić przyssawkę, jak i ona sama, nie są tłuste lub brudne. W tym celu najlepiej umyć je płynem do mycia naczyń, octem, sokiem z cytryny lub płynem do mycia szyb. Po umyciu należy wysuszyć obie powierzchnie suszarką do włosów. Natychmiast po wysuszeniu powierzchni należy zamocować przyssawkę (zgodnie z instrukcją umieszczoną poniżej) i przytrzymać ją przez chwilę w tej pozycji. Jeśli suszenie suszarką nie wystarczy i przyssawka odkleja się od powierzchni, można dodatkowo spryskać ścianę i przyssawkę lakierem do włosów i mocno docisnąć przyssawkę do powierzchni do momentu całkowitego wyschnięcia lakieru. W łazience lub na porowatej powierzchni: Dużo trudniej jest zamontować przyssawkę na stałe w łazience lub na porowatej, nie do końca gładkiej powierzchni. Zastosowanie lakieru może nie przynieść oczekiwanego rezultatu z powodu dużej wilgotności (na przykład pod prysznicem), natomiast niezależnie od tego czy użyjemy suszarki do włosów, czy nie, porowata powierzchnia sprawi, że powietrze dostanie się między nią a ścianki przyssawki, powodując jej odklejanie. Pomocny może okazać się silikon, który nanosimy na umytą i wysuszoną powierzchnię ściany i przyssawki, jak również małe plastikowe naklejki czy przezroczysta taśma klejąca docięta odpowiednio do wielkości przyssawki. Po przyklejeniu ich na ścianę, czy płytkę łazienkową, stworzą one gładką powierzchnię, do której uda się przytwierdzić przyssawkę. Jak zamontować przyssawkę?

Przyssawka trzyma się ściany dzięki próżni uzyskanej pod przyssawką, a ciśnienie atmosferyczne utrzymuje ją na swoim miejscu. UWAGA: Produkty mocowane za pomocą przyssawek wymagają nieskazitelnie gładkich, nieporowatych i bardzo czystych powierzchni. Dlatego przed zakupem i zamocowaniem produktu należy upewnić się, że powierzchnia ściany, płytek, etc., do której zamierzają Państwo przyczepić zakupiony produkt, w pełni spełnia te warunki (np. powierzchnia płytek łazienkowych, choć na pierwszy rzut oka często sprawia wrażenie zupełnie gładkiej, może być delikatnie porowata, co sprawi, że przyczepione do niej przyssawki będą się odklejać). Ponieważ reklamacje produktów wynikające z nieodpowiedniego doboru produktu do powierzchni nie będą akceptowane, prosimy upewnić się, że przyssawki mocno trzymają się powierzchni jeszcze przed pierwszym użyciem (zwroty produktów noszących ślady użytkowania - wody, mydła, etc. nie będą przyjmowane).

Recenzje produktu (3)

Średnia ocena klientów:
5.0/5

Autor: Ewa Z Kielce

Bardzo ładny uchwyt,świetnie się prezentuje w mojej kuchni.Polecam.
1/10/2015 r.
4.0/5

Autor: klu

Dobrze trzyma gąbkę, średnio trzyma się ściany (co ok. 3 dni spada z płytki ceramicznej). Ładny, ale zdecydowanie za drogi.
25/07/2013 r.
5.0/5

Autor: Iza z Krakowa

produkt spelnia swoja funkcje
17/08/2012 r.

Kategorie, w których produkt występuje

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

  Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
  Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies