Dostawa bożonarodzeniowych nowości FF! Święta 2019

Nasze elfy przygotowały dla Was krótki przegląd świątecznych dekoracji, które trafiły ostatnio trafiły do magazynów FF.

                                                                                           ✻✻✻

Dobrze, że choinka nie musi ubierać się codziennie, bo nie mogłaby się zdecydować, co założyć! Do naszych magazynów wciąż napływają kolejne świąteczne dekoracje – będzie w czym wybierać.

Jesteście zwolennikami klasycznych bombek i choinki uginającej się pod ciężarem ozdób, czy może "chorujecie" na minimalizm i uwielbiacie dekoracje scandi? Spokojnie, mamy coś dla każdego.

kolaż zdjęć dekoracje na choinkę ozdoby świąteczne

Klasyka gatunku, czyli bombki

Zacznijmy klasycznie, od dekoracji, które każdy zna i dobrze pamięta z czasów swojego dzieciństwa. Okrągłe szklane bombki znakomicie prezentują się na nieregularnym tle gałązek drzewka świątecznego – jeśli zależy nam na podtrzymaniu tradycji, będą strzałem w dziesiątkę.

  bombki ozdoby choinkowe
  bombki święta bożego narodzenia dekoracje
  bombki choinka

Odrobina szaleństwa nie zaszkodzi. Obok dorodnej, pękatej bombki powieś jej kuzynkę o mniej regularnym kształcie...

Włoskie, ręcznie malowane, piękne!

Na szczególną uwagę zasługują ozdoby choinkowe ze świątecznej kolekcji marki Alessi. To niewielkie, ręcznie zdobione cuda, które przywodzą na myśl drogocenne rosyjskie jaja Fabergé! Święta "na bogato"? Tylko z Alessi! Zobacz bożonarodzeniową kolekcję marki.
Bombka Cuore e Cuora

216,00 zł

Bombka Cuore e Cuora

A di Alessi (6)
Dekoracja świąteczna Mongolfiera Reale

216,00 zł

Dekoracja świąteczna Mongolfiera Reale

Alessi (1)

Ozdobnie, ale z umiarem

Ozdoby choinkowe są minimalistyczną alternatywą dla ciężkich bombek. Prezentują się świetnie, migocząc pomiędzy zielonymi gałązkami. Jest tylko jeden warunek – drobne ozdoby sprawdzą się tylko wtedy, kiedy będzie ich naprawdę dużo. Inaczej zginą w zakamarkach choinki...

W FF uważamy, że w święta wszystkie chwyty są dozwolone. Według nas najlepszym sposobem na bożonarodzeniową aranżację jest miks bombek z drobnymi dekoracjami.

ozdoby choinkowe stelton boże narodzenie świąteczne dekoracje

Nie ograniczaj się!

Hej, przecież można udekorować nie tylko drzewko. Jeśli zostaną Ci jakieś ozdoby choinkowe, powieś je w oknie. W ten sposób nie tylko podkręcisz świąteczną atmosferę w swoim domu, ale na dodatek sprawisz, że przechodnie również ją poczują. Zobacz wszystkie nasz ozdoby bożonarodzeniowe na okno.
dekoracje na okno
udekorowane okno na święta

Płomień pięknie oprawiony

Jeśli mielibyśmy wybrać (poza choinką) tylko jedną świąteczną dekorację do domu, byłby to świecznik! Tańczący płomień świecy jest absolutnie niezbędny, aby zbudować we wnętrzu bożonarodzeniowy klimat.

Pssst!

Ostatnio uzupełniliśmy także naszą ofertę świec zapachowych marki WoodWick – koniecznie sprawdźcie nowe kompozycje, większość z nich sprawdzi się idealnie w świąteczny czas.

  świecznik gwiazdkowy
  świecznik świąteczny
  świecznik bozonarodzeniowy

Pozostałe nowości w dekoracjach świątecznych 2019

dekoracje świąteczne 2019 Fabryka Form

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności