Jaki lunchbox wybrać do pracy i do szkoły?

Zanim wybierzesz się do sklepu po lunchbox, zastanów się nad tym, jakiego rodzaju posiłki zabierasz do pracy lub przygotowujesz dziecku do szkoły. Do zup potrzebować będziesz szczelnego naczynia, takiego jak pojemnik na lunch Lunch Pot Single marki Black+Blum, utrzymanego w retro klimacie.

Na zupę, sałatkę a może na owoce?

A może preferujesz sałaty? W tym przypadku sprawdzi się pudełko Salad Box z kolekcji GoEat. Jak wiadomo, niektóre składniki tego typu potraw najlepiej łączyć tuż przed posiłkiem, a wspomniany lunchbox umożliwia trzymanie ich osobno, gdyż składa się z trzech naczyń o pojemności 20, 400 i 700 ml.

Największym problem jest przewożenie owoców, które łatwo zgnieść lub obić. Każdemu wielbicielowi tego typu smakołyków z pewnością przydadzą się specjalne pojemniki, w których można je bezpiecznie przechowywać.

Kubek termiczny na lunch Thermo Pot

199,00 zł

Kubek termiczny na lunch Thermo Pot

Black+Blum (2)
Pojemnik na lunch Lunch Bowl

115,00 zł

Pojemnik na lunch Lunch Bowl

Black+Blum
pojemniki na lunch Zero on the Go Guzzini

Jedna czy kilka komór?

Do naszych ulubionych potraw od dawna należą dania jednogarnkowe, które łatwo przygotować, a dobrze skomponowane, są sycącym oraz pełnowartościowym pokarmem. Dlatego właśnie chętnie zabieramy je do pracy.

Dla nich wystarczy jednokomorowy lunchbox, byle miał odpowiednią objętość, jak na przykład Gourmet Glass Bento Set. To dość nietypowe naczynie, ponieważ wykonane jest ze szkła, ale dzięki temu wyjątkowo łatwo utrzymać je w czystości. Jego zaletą jest również dołączony komplet sztućców.

Jeśli jednak preferujesz posiłki składające się z paru różnych dań, lepiej wybierz naczynie wielokomorowe. Niezwykle ciekawą propozycją dla Ciebie jest pojemnik w kształcie książki marki Black+Blum.

Innym rozwiązaniem dla wielbicieli posiłków wielodaniowych jest lunchbox zestawionych z kilku osobnych naczyń, jak chociażby ten z kolekcji GoEat. Składa się on z dwóch pojemników o pojemności 500 i 700 ml, które po opróżnieniu można złożyć jeden w drugi. Innym przykładem jest dwupoziomowy On-the-go, dodatkowo wyposażony w słoiczek na sos.

pojemnik na lunch AJ Design Letters
pojemnik na lunch LUNCH POT SINGLE

Na zimno czy na ciepło?

Zwolennicy gorących potraw powinni szukać naczyń, w których można podgrzewać jedzenie w mikrofali. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, rozważ zakup lunchboxu, który będzie trzymał ciepło. Tego typu produkt oferuje między innymi Marka Alfi, specjalista od termosów i dzbanków termicznych.

W lecie problemem bywa ryzyko zepsucia przewożonych potraw, a nie zawsze mamy możliwość umieszczenia posiłku w lodówce. Pojemnik marki Rig Tig wyposażony został we wkład chłodzący. Przydatny również na piknikach.

Coś dla dzieci

Wybierając lunchbox dla dziecka, zwróć uwagę nie tylko na jego praktyczną stronę i jakość wykonania. Ważna jest również odpowiednio atrakcyjna forma. Żywe barwy i zabawne obrazki mogą zachęcić malucha do jedzenia drugiego śniadania.

pojemniki na lunch Done by Deer

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 150 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 13 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności