Majówka z Tomorrow's Kitchen 2018

Wybrane produkty Tomorrow's Kitchen, akcesoria do przekąsek i przygotowywania grilla, teraz możesz mieć w cenie niższej aż o 20%! Spiesz się - majówkowa promocja trwa do 14 maja!

Produkty Tomorrow's Kitchen to trwałe, kolorowe i funkcjonalne gadżety do kuchni, które okażą się niezbędne również podczas majówkowego wypadku na łono przyrody. W dniach 20 kwietnia - 14 maja 2018 wybrane produkty przecenione są o 20%. Życzymy udanej majówki!!!

Tomorrow's Kitchen

Marka Tomorrow's Kitchen to produkty, które cieszą się uznaniem konsumentów na całym świecie. Ciekawe i funkcjonalne akcesoria do kuchni i jadalni charakteryzują się wesołą stylistyką, ale przede wszystkim użytecznością wycelowaną w konkretne potrzeby i ściśle określone zadania. Nóż do kokosa, shaker do dressingów, pojemnik do marynowania mięsa - to tylko niektóre z produktów oferowanych przez tego producenta.
deska do krojenia z szufladą Tomorrows Kitchen
pojemnik na pieczywo w zestawie do przekąsek Bread & Dip

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 150 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 13 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności