Piękne święta z dekoracjami z FF

Święta coraz bliżej, dlatego warto już teraz zadbać o świąteczne dekoracje. Może czas już wymienić stare bombki po babci na równie piękne ozdoby Alessi lub uzupełnić zestaw choinkowych dekoracji o delikatne zawieszki marki Rosendahl lub Stelton...

Świąteczny minimalizm

Dla wszystkich, którzy kochają białe święta (nawet mimo braku śniegu...), marki Ferm Living i House Doctor przygotowały proste ozdoby bożonarodzeniowe, które umilą świąteczny czas nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Szklane bombki i papierowe gwiazdy można zawiesić zarówno na choince, jak i w oknie oraz na drzwiach wejściowych, zaś skarpety prezentowe – na schodach lub przy kominku (tak, aby Mikołaj nie musiał się trudzić podczas dostarczania prezentów najmłodszym).

papierowa gwiazda House Doctor
biała bombka House Doctor

Poetyckie motywy...

Święta to również czas wspomnień i powrotów do bożonarodzeniowych chwil z dzieciństwa, kiedy słuchało się magicznych wigilijnych opowieści. Wykonane z jubilerską precyzją bombki z kolekcji FaberJorì marki Alessi zadowolą miłośników oryginalnych ozdób i przypomną ręcznie zdobione dekoracje z babcinej choinki. Świąteczne akcesoria Holmegaard, zainspirowane bożonarodzeniowym poematem Halfdana Rasmussena, Snemand Frost, przypomną zaś bajki z dzieciństwa.

dekoracje świąteczne Snemand Frost Holmegaard
świeca i karafka Snemand Frost

Zieleń i złoto

W nowościach FF znajdziemy również ozdoby ujmujące szykiem, w modnych w tym sezonie kolorach głębokiej zieleni i złota. Marka Rosendahl przygotowała na świąteczny sezon delikatne ozdoby choinkowe w złocie i srebrze – zaprojektowane przez Karen Blixen aniołki, serca i gwiazdy, które zadowolą miłośników subtelnej elegancji. Podobne finezyjne dekoracje znajdziemy również w ofercie marki Stelton, która kusi nowoczesnymi, geometrycznymi formami, wykonanymi z mosiądzu. W połączeniu z zielonymi gałązkami choinki będą one uosabiać dobrego ducha świąt we współczesnym wydaniu.

świecznik Tangle Stelton
dekoracje choinkowe Rosendahl

Błękitne święta Alessi

Alessi, oprócz pięknych bombek zaprojektowanych przez Marcello Jorì, przygotowało kolekcję Blue Christmas, w której znajdziemy niebieskie bombki z reniferem, baletnicą i aniołkiem, a także kubeczki z tymi samymi parami postaci prosto z zimowego, magicznego świata. Daj się zaczarować!

kubki Blue Christmas Alessi

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności