Wcześniej znaczy lepiej. Załatw prezenty TERAZ

Podobno lepiej późno niż wcale. W porządku. Ale jak jest... najlepiej?

Im wcześniej

W przypadku prezentów gwiazdkowych odpowiedź jest prosta – najlepiej załatwić je przynajmniej miesiąc przed Bożym Narodzeniem. Zbyt wcześnie? W takim razie przypomnij sobie poprzedni grudzień. I jeszcze ten dwa lata temu. Nie pamiętasz? Nic dziwnego, niestety grudnie mają to do siebie, że trudno je zauważyć, ponieważ przelatują przez rok z prędkością światła. 

tym lepiej!

Kupowanie prezentów tuż przed Bożym Narodzeniem może skończyć się źle. Dlatego zajmują się tym głównie miłośnicy adrenaliny, którzy naprawdę lubią ryzyko. Jeśli jednak życie Ci miłe, a święta chcesz spędzić w przyjemnej atmosferze, zacznij myśleć o prezentach za...

      3...

         2...

            1...

               TERAZ!

Wybraliśmy my. Podarujesz Ty!

Setka najlepszych, bestsellerowych propozycji prezentowych czeka na Ciebie w naszym świątecznym Magazynie 100 prezentów. Ponad połowa z nich jest w promocji!

Dlaczego warto pomyśleć o tym wcześniej?

Nawet najlepsze i największe chęci zostaną uśmiercone przez brak czasu, brak pomysłu i brak wyboru. W przedświątecznej gorączce kusi droga na skróty, która jest wprawdzie szybsza, ale wiedzie do prezentów nietrafionych i nieprzemyślanych. Boże Narodzenie jest tylko raz w roku – to wyjątkowy czas i tak samo wyjątkowe powinny być "pamiątki" z tego okresu, czyli świąteczne prezenty.

 1. Prezent kupiony zawczasu jest dobrze przemyślany. Dzięki temu znacznie wzrasta prawdopodobieństwo, że okaże się upominkiem trafionym.
 2. Wybierając gwiazdkowy prezent z wyprzedzeniem, mamy pewność, że będzie on na czas. Świąteczna gorączka ogarnia cały łańcuch logistyczny – od producentów po dostawców.
 3. Im wcześniej zaczniesz szukać, tym będziesz mieć większy wybór. W grudniu półki zostaną wyczyszczone do cna... a przynajmniej z tych najfajniejszych propozycji prezentowych!
 4. Załatw prezenty wcześniej, aby przed świętami móc skupić się na rodzinie i domu. "Duchowe" przygotowania do Bożego Narodzenia wymagają wolnej od trosk głowy i spokoju. Bieganie z obłędem w oczach po galerii handlowej 23 grudnia? Brrr, najgorzej! frown
Kubek Mugtail Kot

79,00 zł

Kubek Mugtail Kot

Kinto (13)
Kulki antystresowe Malo delux

Nowa cena:89,10 zł
Stara cena:99,00 zł Rabat:-10%

Kulki antystresowe Malo delux

Philippi (8)
  Kulki antystresowe Malo delux

  Nowa cena:89,10 zł
  Stara cena:99,00 zł Rabat:-10%

  Kulki antystresowe Malo delux

  Philippi(8)
Wyciskarka do cytryn Juicy Salif

339,00 zł

Wyciskarka do cytryn Juicy Salif

Alessi (139)

A jak już załatwisz prezenty...

Gwiazdkowe prezenty kupione? Jeśli tak, to pora na dekorowanie wnętrza, czyli jedno z najprzyjemniejszych zadań w przedświątecznym rozgardiaszu. Jeśli szukasz pomysłów i inspiracji, sprawdź nasz Magazyn Dostawa bożonarodzeniowych nowości FF! Święta 2019.
prezenty świąteczne Fabryka Form 2019

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności