Wcześniej znaczy lepiej. Załatw prezenty TERAZ

Podobno lepiej późno niż wcale. W porządku. Ale jak jest... najlepiej?

Im wcześniej

W przypadku prezentów gwiazdkowych odpowiedź jest prosta – najlepiej załatwić je przynajmniej miesiąc przed Bożym Narodzeniem. Zbyt wcześnie? W takim razie przypomnij sobie poprzedni grudzień. I jeszcze ten dwa lata temu. Nie pamiętasz? Nic dziwnego, niestety grudnie mają to do siebie, że trudno je zauważyć, ponieważ przelatują przez rok z prędkością światła. 

tym lepiej!

Kupowanie prezentów tuż przed Bożym Narodzeniem może skończyć się źle. Dlatego zajmują się tym głównie miłośnicy adrenaliny, którzy naprawdę lubią ryzyko. Jeśli jednak życie Ci miłe, a święta chcesz spędzić w przyjemnej atmosferze, zacznij myśleć o prezentach za...

      3...

         2...

            1...

               TERAZ!

Wybraliśmy my. Podarujesz Ty!

Setka najlepszych, bestsellerowych propozycji prezentowych czeka na Ciebie w naszym świątecznym Magazynie 100 prezentów. Ponad połowa z nich jest w promocji!

Dlaczego warto pomyśleć o tym wcześniej?

Nawet najlepsze i największe chęci zostaną uśmiercone przez brak czasu, brak pomysłu i brak wyboru. W przedświątecznej gorączce kusi droga na skróty, która jest wprawdzie szybsza, ale wiedzie do prezentów nietrafionych i nieprzemyślanych. Boże Narodzenie jest tylko raz w roku – to wyjątkowy czas i tak samo wyjątkowe powinny być "pamiątki" z tego okresu, czyli świąteczne prezenty.

 1. Prezent kupiony zawczasu jest dobrze przemyślany. Dzięki temu znacznie wzrasta prawdopodobieństwo, że okaże się upominkiem trafionym.
 2. Wybierając gwiazdkowy prezent z wyprzedzeniem, mamy pewność, że będzie on na czas. Świąteczna gorączka ogarnia cały łańcuch logistyczny – od producentów po dostawców.
 3. Im wcześniej zaczniesz szukać, tym będziesz mieć większy wybór. W grudniu półki zostaną wyczyszczone do cna... a przynajmniej z tych najfajniejszych propozycji prezentowych!
 4. Załatw prezenty wcześniej, aby przed świętami móc skupić się na rodzinie i domu. "Duchowe" przygotowania do Bożego Narodzenia wymagają wolnej od trosk głowy i spokoju. Bieganie z obłędem w oczach po galerii handlowej 23 grudnia? Brrr, najgorzej! frown
Kulki antystresowe Malo delux

Nowa cena:89,10 zł
Stara cena:99,00 zł Rabat:-10%

Kulki antystresowe Malo delux

Philippi (17)
  Kulki antystresowe Malo delux

  Nowa cena:89,10 zł
  Stara cena:99,00 zł Rabat:-10%

  Kulki antystresowe Malo delux

  Philippi(17)
Wazon Love in Bloom

419,00 zł

Wazon Love in Bloom

Seletti (16)
  Wazon Love in Bloom

  419,00 zł

  Wazon Love in Bloom

  Seletti(16)
Wyciskarka do cytryn Juicy Salif

Nowa cena:303,20 zł
Stara cena:379,00 zł Rabat:-20%

Wyciskarka do cytryn Juicy Salif

Alessi (160)

A jak już załatwisz prezenty...

Gwiazdkowe prezenty kupione? Jeśli tak, to pora na dekorowanie wnętrza, czyli jedno z najprzyjemniejszych zadań w przedświątecznym rozgardiaszu. Jeśli szukasz pomysłów i inspiracji, sprawdź nasz Magazyn Dostawa bożonarodzeniowych nowości FF! Święta 2019.
prezenty świąteczne Fabryka Form 2019

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności