Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Mini ogródek Pre Vert

Przepraszamy, produkt został wycofany z oferty
W celu uzyskania dodatkowej informacji prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Mini ogródek to rewolucyjny pomysł francuskiego producenta Racine Carre. Dzięki niemu każdy będzie mógł pozwolić sobie na prywatny, zielony skwerek, na którym pojawi się soczysta zieleń jednej z czterech proponowanych upraw: trawy, pszenicy, bazylii lub groszku.
Z produktami Racine Carre przyjemność bezpośredniego obcowania z naturą jest dostępna nawet dla tych, którzy nie mają "ręki" do roślin. Dzieje się tak dzięki specjalnej mieszance - pośród miliona grudek wkładu zasilającego nasz mini ogródek znajdują się nasiona, substancje odżywcze, podłoże i elementy absorbujące wodę. Wystarczy wymieszać mieszankę z wodą i umieścić ją w pojemniku, a już po 4 dniach pojawią się pierwsze pędy, po 10-ciu dniach wszystkie uprawy za wyjątkiem bazylii (której zajmuje to więcej czasu) osiągną pełnię swoich możliwości. Właściwości mieszanki sprawiają, że opieka nad roślinami wymaga minimalnej uwagi (np. trawnik podlewa się raz na 7-14 dni w zależności od temperatury wnętrza).
Dodatkowo, dzięki umieszczeniu magnesu w podstawie pojemników część hodowanych roślin może być przytwierdzona do pionowych powierzchni stanowiąc oryginalną ozdobę wnętrza.
Prezentowany mini ogródek Pre Vert z kolekcji Haute Culture to dostępny w szeregu wersji kolorystycznych pojemnik wykonany z akrylu. Pre Vert sprzedawany jest wraz z mieszanką Trawnik z kolekcji Pret-a-Pousser. Wykonany z tworzywa Pre Vert będzie stanowił efektowną, minimalistyczną ozdobę wnętrza, a także naturalny filtr powietrza i wyjątkowy obiekt anty-stresowy.

Producent
Racine Carre
Kod produktu
RC-0013201

Recenzje produktu (1)

Średnia ocena klientów:
5.0/5

Autor: Andy

Super. Był to prezent, osoba która dostałą jest zachwycona
3/08/2010 r.

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

  Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
  Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies
  Do góry