Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Mini ogródek z oprawą Chlorophylle

Przepraszamy, produkt został wycofany z oferty
W celu uzyskania dodatkowej informacji prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Mini ogródek to rewolucyjny pomysł francuskiego producenta Racine Carre. Dzięki niemu każdy będzie mógł pozwolić sobie na prywatny, zielony skwerek, na którym pojawi się soczysta zieleń jednej z czterech proponowanych upraw: trawy, pszenicy, bazylii lub groszku.
Z produktami Racine Carre przyjemność bezpośredniego obcowania z naturą jest dostępna nawet dla tych, którzy nie mają "ręki" do roślin. Dzieje się tak dzięki specjalnej mieszance - pośród miliona grudek wkładu zasilającego nasz mini ogródek znajdują się nasiona, substancje odżywcze, podłoże i elementy absorbujące wodę. Wystarczy wymieszać mieszankę z wodą i umieścić ją w pojemniku, a już po 4 dniach pojawią się pierwsze pędy, po 10-ciu dniach wszystkie uprawy za wyjątkiem bazylii (której zajmuje to więcej czasu) osiągną pełnię swoich możliwości. Właściwości mieszanki sprawiają, że opieka nad roślinami wymaga minimalnej uwagi (np. trawnik podlewa się raz na 7-14 dni w zależności od temperatury wnętrza).
Dodatkowo, dzięki umieszczeniu magnesu w podstawie pojemników część hodowanych roślin może być przytwierdzona do pionowych powierzchni stanowiąc oryginalną ozdobę wnętrza.
Prezentowany mini ogródek Chlorophylle z kolekcji Haute Culture to dostępna w szeregu wersji kolorystycznych oprawa wykonana z akrylu. Chlorophylle sprzedawany jest wraz z mieszanką Trawnik z kolekcji Pret-a-Pousser. Chlorophylle to także system modułowy pozwalający umieszczać wewnątrz mniejsze pojemniki z kolekcji Haute Culture (np. 2 Fair Way lub 4 Mini Green lub 1 Fair Way i 2 Mini Green). Wykonany z tworzywa Chlorophylle z atrakcyjnym, szerokim rantem wokół zielonego skwerku będzie stanowił efektowną, minimalistyczną ozdobę wnętrza, a także naturalny filtr powietrza i wyjątkowy obiekt anty-stresowy.

Producent
Racine Carre
Kod produktu
RC-0013195

Poniższe produkty mogą Cię zainteresować

  Inne produkty z kategorii prezenty gadżety

  Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
  Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies
  Do góry