REGULAMIN KONKURSU

'Zmień wnętrze w 5 sztuk z Fabryka Form'

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.Konkurs organizowany jest pod nazwą 'Zmień wnętrze w 5 sztuk z Fabryka Form'
2. Organizatorem konkursu jest właściciel sklepu fabrykaform.pl, PROGRESSIVEBG z siedzibą w Łomiankach 05-092 przy ulicy Warszawskiej 31, zwany dalej Fabryka Form.

UCZESTNICY I ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

1. Uczestnikami konkursu mogą zostać osoby zamieszkałe na terytorium Polski, prowadzące blog wnętrzarski lub blog o designie w Internecie w języku polskim, które przygotują i opublikują na swoim blogu wpis, dotyczący 5 produktów z oferty Fabryka Form wraz z linkami do stron z produktem.
2. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu 1 wpis.
3. Zgłoszenia zawierające link do wpisu na blogu, imię i nazwisko uczestnika oraz umieszczoną poniżej klauzulę, przyjmowane będą w terminie do 30 września pod adresem konkurs_wnetrzarski@fabrykaform.pl 
4. Zgłoszenie do konkursu - w treści maila zawierającego zgłoszenie do konkursu, poza linkiem do wpisu konkursowego, powinna znaleźć się również podpisana klauzula następującej treści:

Zapoznałem/łam się z treścią Regulaminu Konkursu 'Zmień wnętrze w 5 sztuk z Fabryka Form' i akceptuję wszystkie jego postanowienia. Jednocześnie oświadczam, że zgadzam się również na publikację i przetwarzanie moich danych osobowych - Imienia i Nazwiska oraz adresu mojego bloga i linku do wpisu w celach przeprowadzenia konkursu oraz wyłonienia i ogłoszenia zwycięzców.

FORMA KONKURSU I SPOSÓB WYŁONIENIA ZWYCIĘZCÓW

1. Zgłoszenia do konkursu spełniające wymogi określone powyżej przyjmowane są do 30 września. Po tym czasie Organizator Konkursu wybierze jednego zwycięzcę konkursu. Zwycięski wpis wybrany zostanie według subiektywnej oceny komisji konkursowej, która lubi dobry smak, ciekawą argumentację, trafione wybory, atrakcyjny wygląd, jak i poczucie humoru i indywidualny styl.
2. Organizator przyzna trzy nagrody pocieszenia wybranym uczestnikom konkursu.
3. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni 3 października 2014 r. a ich blogi zaprezentowane zostaną w formie galerii konkursowej na stronie www Organizatora Konkursu oraz na Fanpage'u Fabryka Form na Facebook'u.

CZAS TRWANIA KONKURSU:
 
Konkurs trwa do 30 września 2014 roku, a wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie oraz profilu Fabryka Form na Facebook'u 3 października 2014 roku.
 
NAGRODY:

Nagroda Główna:

Lampa Norm 69 o średnicy 51 cm marki Normann Copenhagen 
http://fabrykaform.pl/Normann_Copenhagen_lampa_norm_69-p5981.html

3 Nagrody pocieszenia:
- szklanki Rocking Glass 4 szt. marki Normann Copenhagen
http://fabrykaform.pl/Normann_Copenhagen_szklanki_rocking_glass_4_szt-p7032.html

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności związanych z przeprowadzeniem konkursu.
">
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności