Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Pojemnik kuchenny 20x20 Rig-Tig 5 cm

Pojemniki kuchenne Rig-Tig charakteryzują minimalistyczne formy i połączenie bieli korpusów z drewnianym wzorem pokrywek. Głównym celem projektanta - Troelsa Seidenfaden - było stworzenie funkcjonalnego kompletu pojemników, który sprawdzi się nawet w najmniejszych kuchniach. Takie zapotrzebowanie podsunęło designerowi myśl o zaprojektowaniu systemu modułowego, w którym pojemniki o dwóch rozmiarach podstawy i odpowiednio wyprofilowanym kształcie mogą być umieszczane jeden na drugim. Oprócz pojemników ułatwiających pracę w kuchni, w skład serii wchodzi również bambusowa deska, dzięki której możliwe jest łatwe przenoszenie całej grupy naczyń. Pojemniki Rig-Tig w zależności od rozmiaru mogą służyć do przechowywania cukru, soli, przypraw, kasz, mąki, ryżu, makaronów, lub serwowania składników na stół, jeden może również posłużyć do przygotowania posiłków, gdyż na przezroczystej powierzchni jego ścianek znalazły się wygodne miarki.
Nieskomplikowane kształty oparte na prostopadłościanie i połączenie bieli z drewnianym wzorem odpowiadają za minimalistyczny charakter w skandynawskim stylu. Na szczególną uwagę zasługują pokrywki stworzone z interesującego materiału - kompozytu tworzywa sztucznego i drewna wyglądem przypominającego korek lub płytę wiórową.
Prezentowany pojemnik o podstawie 20 x 20 cm i wysokości 5,5 cm to płaski i duże naczynie. Sprawdzi się w przypadku przechowywania ciastek lub pralin, jak i serwowania kruchych wypieków.

Kod produktu
RT-0020890
Projektant
Troels Seidenfaden
materiał
ABS, drewno, tworzywo sztuczne
zastosowanie pojemnika
wielofunkcyjne
szerokość
20 cm
długość
20 cm
wysokość
5,50 cm
Rozwiń

Wersje produktu

Pojemnik kuchenny 20x20 Rig-Tig 5 cm - małe zdjęcie Pojemnik kuchenny 20x20 Rig-Tig 5 cm
  • RT-0020890
Produkt w magazynie wysyłka 24 h
90 zł

pozostałe elementy serii pojemników kuchennych Rig-Tig:

Pojemnik kuchenny 10x10 Rig-Tig 31 cm - małe zdjęciePojemnik kuchenny 10x10 Rig-Tig 31 cmOpis produktu Wysyłka do 1 dnia roboczego
90 zł

Wyraź swoją opinię

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Napisz recenzję

Nasze produkty znajdziesz w

  • Wysokieobcasy.pl
  • Weranda
  • VIVA
  • Twój Styl
  • KUKBUK
  • ELLE Decoration
  • Cztery Kąty
  • Dobre Wnętrze
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies
Do góry