Kulinarny Konkurs w Fabryka Form!

Mamy apetyt na lato, dlatego wraz z marką Joseph Joseph poszukujemy idealnego deseru, który będzie miał smak lata, słońca i wakacji! Żeby go znaleźć zapraszamy do konkursu: Mięta i pieprz od Joseph Joseph, czyli kulinarne smaki lata ze szczyptą designu w Fabryka Form

Przepis na wygraną jest prosty.

Składniki:

1 sympatyczny bloger kulinarny

1 pyszny deser o smaku lata

1 piękne zdjęcie

szczypta designu ;)

Przygotowanie:

Konkurs przeznaczony jest dla blogerów kulinarnych. Jeżeli zatem prowadzisz bloga kulinarnego i znasz przepis na deser o smaku lata umieść go na swoim blogu z informacją, że przepis bierze udział w konkursie Fabryka Form i linkiem do strony: http://fabrykaform.pl/magazyn/konkurs-kulinarny-joseph-joseph-w-ff.php

Następnie weź aparat, zrób zjęcie swojego deseru i wyślij je wraz z linkiem do przepisu na adres: konkurs_kulinarny@fabrykaform.pl wraz z klauzulą

Zapoznałem/łam się z treścią Regulaminu Konkursu 'Mięta i pieprz od Joseph Joseph, czyli kulinarne smaki lata ze szczyptą designu w Fabryka Form' i akceptuję wszystkie jego postanowienia. Jednocześnie oświadczam, że posiadam wszelkie prawa autorskie do przesłanego przeze mnie zdjęcia (zdjęć) i wyrażam zgodę na wykorzystanie go przez Organizatora na potrzeby przeprowadzenia Konkursu. Zgadzam się również na publikację i przetwarzanie moich danych osobowych - Imienia i Nazwiska oraz adresu mojego bloga i linku do przepisu w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia i ogłoszenia zwycięzców.

Zgłoszenia przyjmujemy od 16 do 29 czerwca

Trzymaj kciuki. Dnia 30 czerwca komisja konkursowa Fabryka Form wyłoni dwóch zwycięzców, a niezależnie od wyniku konkursu, Twoje zdjęcie wraz z linkiem do Twojego bloga zostanie zaprezentowane w galerii konkursowej na stronie Fabryka Form i Facebook'owym profilu FF w dniach od 30 czerwca do 6 lipca.

Spragnione słodkości i piękna wszelakiego jury FF wybierze laureatów w dwóch kategoriach:

Kategoria I

Deser o smaku lata, czyli przepis na deser, który sprawi, że myślami znajdziemy się na wakacjach, na słonecznej plaży, w ogrodzie, nad brzegiem jeziora... Przepis, od którego poczujemy się wypoczęci, najedzeni i który sprawi, że... poprosimy o dokładkę!

Kategoria II

Zdjęcie ze szczyptą designu - czyli zdjęcie deseru, które będzie miało w sobie 'to coś', odrobinę melancholii, łyżeczkę dobrego smaku i które sprawi, że komisja konkursowa będzie chciała patrzeć na nie bez końca!

Jakie nagrody serwujemy?

2 zestawy praktycznych (i designerskich) produktów marki Joseph Joseph, w skład których wchodzi:

- zestaw akcesoriów do pieczenia skłądający się z wałka, minutnika, szpatułki i pędzelka do dekorowania

- deska wielofunkcyjna Shop Bakery

3 nagrody pocieszenia marki Joseph Joseph

- miarki kuchenne Nest Cups

Masz apetyt na designerskie gadżety do kuchni, czujesz ducha rywalizacji, chcesz pochwalić się swoim blogiem, a przede wszystkim... znasz przepis na deser o smaku lata?

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tu: http://fabrykaform.pl/temp/regulamin-konkursu-kulinarnego-ff.php

Słów kilka o Joseph Joseph

Angielska marka Joseph Joseph to firma założona w 2003 roku przez dwóch braci Richarda i Anthony'ego Joseph. Marka specjalizuje się w produkcji praktycznych, wielofunkcyjnych akcesoriów do gotowania i pieczenia. Jej produkty nie tylko ułatwiają przygotowywanie posiłków, ale również pozwalają na perfekcyjną organizację kuchni, a uniwersalna, nowoczesna kolorystyka pozwoli dopasować je do różnego rodzaju aranżacji. Produkty Joseph Joseph uhonorowane zostały wieloma nagrodami jak, Red Dot Design Award, czy Design Plus, a młynek do soli i pieprzu Y-Grinder to jeden z najlepiej ocenianych produktów w Fabryka Form!

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 150 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 13 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności