albumy na zdjęcia

35 produktów

Albumy i pudełka na zdjęcia

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje albumów na zdjęcia: tradycyjne z kieszonkami, czarne w stylu retro, w których zdjęcia przymocowuje się za pomocą specjalnych narożnych naklejek, a także albumy składane w harmonijkę, przewiązane uroczą wstążeczką.

Rada eksperta

Ciekawą alternatywą dla albumów są dekoracyjne pudełka na zdjęcia, które również sprawdzą się jako sposób przechowywania fotografii.

Proponujemy Ci albumy i pudełka na zdjęcia niemieckiej marki Semikolon, znanej z prostych wzorów i bogatej palety barw. Specjalnie zaprojektowany system kolorów pozwala na ciągłe rozbudowywanie kolekcji o kolejne produkty: notesy, teczki, segregatory. Dzięki temu produkty tej firmy tworzą harmonijne zestawy, które w pełni docenisz, kiedy zaprezentujesz je na półce czy oszklonej szafce.

Wśród albumów na zdjęcia oferowanych przez nasz sklep znajdziesz zarówno duże, ręcznie szyte albumy, z okładkami obitymi tkaniną w delikatny wzór i w pastelowych kolorach, jak i mniejsze modele, idealne na zdjęcia w rozmiarze 10 x 15 cm, oraz pudełka wyposażone w pokrywkę ze wstążką i okienko na ulubione zdjęcie. Zaletą prezentowanych tu produktów jest niewątpliwie ich dostępność w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, co pozwoli na stworzenie prywatnego archiwum fotograficznego utrzymanego w jednolitej stylistyce.

Przydatnymi akcesoriami będą narożne naklejki, umożliwiające przymocowanie zdjęć w tradycyjnych albumach bez kieszonek. Występują one w kolorach czarnym, złotym i kremowym, można je zatem dobrać do każdego z dostępnych albumów. Nasze albumy wyposażone są również w dodatkowe kieszenie, w których z łatwością przechowasz klisze, płyty CD ze zdjęciami albo drobne pamiątki.

Rada eksperta

Wybierając album, zwróć uwagę na jakość jego wykonania – przecież ma Ci służyć przez długie lata!
Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies