Albumy na zdjęcia

54 produkty

Zdjęcia z dzieciństwa, fotografie ważnych wydarzeń i podróży to nasza prywatna kronika największych zwycięstw, a czasem także największych modowych porażek. Pamiętaj jednak, że wszystko wraca, może wstydliwe zdjęcia z przeszłości dziś mogą być dowodem na Twoje wyczucie trendów? Dlatego nie zastanawiaj się, tylko wywołuj zdjęcia! Mogą być w formacie 10x15, 13x18 czy 15x21 cm – to bez znaczenia, na pewno znajdziesz u nas odpowiedni album na zdjęcia do każdego formatu. Możesz nam wierzyć na słowo: nie ma szans, żebyś przejrzał wszystkie swoje zdjęcia zapisane na komputerze, ale jest duża szansa, że jeszcze wiele razy przejrzysz swój album lub pamiątkową księgę. Możesz wybrać album na zdjęcia wklejane, tradycyjny album z kieszonkami, nawet pudełko na fotografie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Zobacz cały opis

Pokaż:
1 z 1
Album na zdjęcia Memories

193,00 zł

Album na zdjęcia Memories

Design Letters(1)
Album na zdjęcia Uni Classic Wedding Edition

188,00 zł

Album na zdjęcia Uni Classic Wedding Edition

Semikolon(2)
Przylepce do wklejania zdjęć Printworks

39,99 zł

Przylepce do wklejania zdjęć Printworks

Printworks(1)
Album na zdjęcia Classic Event ślubny

165,00 zł

Album na zdjęcia Classic Event ślubny

Semikolon
Album na zdjęcia Printworks Happy Times

249,99 zł

Album na zdjęcia Printworks Happy Times

Printworks
Album na zdjęcia Uni Classic XL ślubny

400,00 zł

Album na zdjęcia Uni Classic XL ślubny

Semikolon
Pokaż:
Magazyn FF

Albumy i pudełka na zdjęcia

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje albumów na zdjęcia: tradycyjne z kieszonkami, czarne w stylu retro, w których zdjęcia przymocowuje się za pomocą specjalnych narożnych naklejek, a także albumy składane w harmonijkę, przewiązane uroczą wstążeczką.

Rada eksperta

Ciekawą alternatywą dla albumów są dekoracyjne pudełka na zdjęcia, które również sprawdzą się jako sposób przechowywania fotografii.

Proponujemy Ci albumy i pudełka na zdjęcia niemieckiej marki Semikolon, znanej z prostych wzorów i bogatej palety barw. Specjalnie zaprojektowany system kolorów pozwala na ciągłe rozbudowywanie kolekcji o kolejne produkty: notesy, teczki, segregatory. Dzięki temu produkty tej firmy tworzą harmonijne zestawy, które w pełni docenisz, kiedy zaprezentujesz je na półce czy oszklonej szafce.

Wśród albumów na zdjęcia oferowanych przez nasz sklep znajdziesz zarówno duże, ręcznie szyte albumy, z okładkami obitymi tkaniną w delikatny wzór i w pastelowych kolorach, jak i mniejsze modele, albumy na zdjęcia na zdjęcia w rozmiarze 10 x 15 cm, oraz pudełka wyposażone w pokrywkę ze wstążką i okienko na ulubione zdjęcie. Zaletą prezentowanych tu produktów jest niewątpliwie ich dostępność w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, co pozwoli na stworzenie prywatnego archiwum fotograficznego utrzymanego w jednolitej stylistyce.

Przydatnymi akcesoriami będą narożne naklejki, umożliwiające przymocowanie zdjęć w tradycyjnych albumach na zdjęcia wklejane. Występują one w kolorach czarnym, złotym i kremowym, można je zatem dobrać do każdego z dostępnych albumów. Nasze albumy wyposażone są również w dodatkowe kieszenie, w których z łatwością przechowasz klisze, płyty CD ze zdjęciami albo drobne pamiątki.

Rada eksperta

Wybierając album, zwróć uwagę na jakość jego wykonania – przecież ma Ci służyć przez długie lata!
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności