kuferki i pudełka na biżuterię

93 produkty

Może szkatułki kojarzą Ci się z starodawnymi skrzyneczkami zdobionymi drogocennymi kamieniami, jednak w wypadku naszych szkatułek prawdziwe skarby znajdą się w środku! Szkatułki na biżuterię pozwolą Ci przechowywać wszystkie Twoje błyskotki w idealnym porządku. Znajdziesz u nas kuferki na biżuterię z przegródkami różnej wielkości, często kilkupiętrowe, by pomieściły całą Twoją kolekcję pierścionków, łańcuszków czy bransoletek. Chcesz spersonalizować swoją szkatułkę na biżuterię? Nic prostszego! Sięgnij po produkty marki Stackers i wybierz każde piętro Twojego pudełka.

Lubisz, gdy zawartość kasetki możesz ogarnąć jednym spojrzeniem? Wybierz szklaną szkatułkę, a jej zawartość nie będzie miała przed Tobą tajemnic. Chcesz mieć w podróży ulubione błyskotki przy sobie? Zobacz naszą ofertę podróżnych etui na biżuterię.

Pokaż:
1 z 2
Szkatułka na biżuterię Terrace

184,00 zł

Szkatułka na biżuterię Terrace

Umbra
Szkatułka na biżuterię Spindle

161,00 zł

Szkatułka na biżuterię Spindle

Umbra
Pokaż:

Magazyn FF

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności