Poduszki ogrodowe

32 produkty

Na zielonej trawce zawsze miło usiąść, ale jeśli zależy nam na maksymalnym komforcie, to warto wyposażyć swój ogród w wygodne meble ogrodowe. Jednak nawet te najlepiej wyprofilowane zawsze pozostaną twarde... Żaden miękki fotel nie wytrzyma zmiennych warunków pogodowych! Na szczęście mamy receptę na obolałe kości ogonowe – poduszki ogrodowe (rym przypadkowy).

Nasze poduszki na krzesła ogrodowe są wykonane z wodoodpornych materiałów, często również plamoodpornych oraz zabezpieczonych przed wyblaknięciem wskutek częstej ekspozycji na światło słoneczne. W FF, wśród poduszek na fotele ogrodowe, prym wiodą takie marki jak Skagerak, Nardi oraz Fatboy. Co istotne, wiele naszych outdoorowych propozycji nadaje się także do użytkowania pod dachem, w roli poduszek dekoracyjnych oraz poduszek na krzesła.

Pokaż:
1 z 1
Pokaż:
Magazyn FF
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności