karty prezentowe

4 produkty

Karty prezentowe Fabryka Form to specjalne karty do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych FF. Taka karta to prezent idealny - osobie obdarowanej daje swobodę wyboru spośród tysięcy produktów, zaś obdarowujący może odetchnąć z ulgą! Voucher FF może zostać wystawiony na kwotę od 100 do 1000 zł. Przybiera on postać estetycznej karty wielkości karty kredytowej, do której nasz pracownik przypisuje unikalny kod. Kodu należy użyć na ostatnim etapie zamawiania produktów - powoduje on odjęcie zapisanej na karcie kwoty od całkowitej wartości zamówienia. Ponadto, każdy voucher zapakowany jest w ładny kartonik, na którym znajduje się miejsce na wpisanie informacji o wręczającym kartę, jej adresacie oraz wartości.

Karta prezentowa 'Zaprojektuj sam' umożliwia spersonalizowanie vouchera poprzez ozdobienie karty wybraną grafiką lub zdjęciem, które ma dla adresata wartość sentymentalną.

Jeśli zależy Ci na czasie i szybkim, praktycznym, ale zawsze trafionym prezencie, to wybierz e-kartę prezentową. Wyślemy ją do Ciebie (w formie pliku pdf) już po 5 minutach od zarejestrowania płatności i możesz z niej od razu korzystać w taki sam sposób, jak ze standardowych kart. E-karta jest szybkim, nowoczesnym, ekologicznym rozwiązaniem, dostępnym od ręki. Nie musisz już czekać ani chwili, żeby kupić dla kogoś albo dla siebie super prezent!

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności