Kompostowniki domowe

11 produktów

Kompostownik w mieszkaniu? Brzmi ekstrawagancko, zwłaszcza jeśli komuś od razu staje przed oczami ogromny kompostownik ogrodowy upchnięty gdzieś w rogu przedpokoju... Nic z tych rzeczy! Kompostownik domowy to miniaturowy odpowiednik tego ogrodowego. Służy do zachowania porządku w kuchni, gdzie zapach produktów spożywczych unosi się praktycznie nieustannie.

W domowym kompostowniku "upchniesz" wszelkiego rodzaju odpady bio, które umieszczone w zwykłym koszu, błyskawicznie rozpoczynają "zapachową" ekspansję. To także świetna obrona przed atakiem muszek owocówek, dla których każdy pomidor czy bakłażan pozostawiony na zewnątrz jest zaproszeniem do uczty. Przy wyborze kompostownika kuchennego kieruj się jego szczelnością oraz gabarytami. Dobrze, jeśli będzie wyposażony w uchwyt do przenoszenia.

Pokaż:
1 z 1
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności