Środki do czyszczenia

6 produktów

Jeśli starannie dbamy o aranżację naszych wnętrz, warto również pamiętać o tym, by stalowe fronty jak najdłużej lśniły czystością, by pięknie dobrane kafelki i dodatki w łazience zbyt szybko nie straciły swojego blasku, a elementy wyposażenia wybierane z taką pieczołowitością, zachwycały odwiedzających nas gości. Aby to było możliwe i łatwe do osiągnięcia, polecamy zebrane w tej kategorii środki czystości, które pomogą w codziennym jak i odświętnym utrzymaniu czystości w designerskich wnętrzach.

Odpowiedni detergent to połowa sukcesu. Niezbędne jest jednak narzędzie, które pomoże go rozprowadzić po danej powierzchni. W przypadku czyszczenia delikatnych rzeczy, takich jak stalowe garnki czy drewniane meble, polecamy ścierki, bawełniane lub lniane. Brudne kafelki to z kolei zadanie dla bardziej "agresywnego" narzędzia, z kategorii szczotek i myjek.

Pokaż:
1 z 1
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności