.

Karty prezentowe

Poniżej wpisz numer karty prezentowej, aby sprawdzić jej saldo oraz datę ważności.

Dla kogo?

Karta prezentowa Fabryka Form to karta do wykorzystania w sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych FF. Jest ona idealnym upominkiem dla każdego i na każdą okazję.

Osobie obdarowywanej daje swobodę wyboru upominku spośród tysięcy produktów w ofercie Fabryka Form, natomiast obdarowujący ma możliwość wybrania kwoty na jaką wystawiona będzie karta. Karta posiada estetyczne, zamykane opakowanie, w środku którego znajdują się pola ‘Dla’, ‘Od’ oraz ‘Wartość’. Pola te mogą zostać wypełnione przez osobę wręczającą Kartę. Karta prezentowa ‘Zaprojektuj Sam’ daje dodatkowo możliwość spersonalizowania upominku poprzez ozdobienie karty wybraną grafiką lub zdjęciem (to robi wrażenie!).

Jak skorzystać z karty?

Na odwrocie karty znajduje się kod, który należy wpisać na etapie procesu składania zamówienia - w przypadku zamówienia w sklepie internetowym FF.

Obniża on wartość zamówienia o wartość nominalną karty. W przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym Fabryka Form, wystarczy podać kartę sprzedawcy (już on powinien wiedzieć, co z nią zrobić:)). Kartę prezentową należy wykorzystać w terminie 6 miesięcy od jej wystawienia.

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności