Karty prezentowe

Poniżej wpisz numer karty prezentowej, aby sprawdzić jej saldo oraz datę ważności.

Dla kogo?

Karta prezentowa Fabryka Form to nowoczesna, cyfrowa karta w formie pliku pdf do wykorzystania w sklepie internetowym oraz sklepie stacjonarnym w Warszawie.

E-karta to zawsze trafiony prezent dla każdego i na każdą okazję - osoba obdarowana sama decyduje, na co chce wydać kwotę z karty w dogodnym dla siebie momencie. Na karcie można zakodować kwotę od 100 do 1000 złotych. Jeśli jednak interesuje Cię inna kwota, to wystarczy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta pod mailem: info@fabrykaform.pl. A wybierać prezenty można z kilkudziesięciu tysięcy produktów!

Karta jest też szybkim rozwiązaniem (wysyłamy ją już po 5 minutach od zarejestrowania płatności!), dostępnym o każdej porze dnia i nocy, no i przede wszystkim ekologicznym.

Oczywiście nasze tradycyjne karty zachowują swoją ważność, ale wszystkie nowe karty są już wydawane tylko w formie cyfrowej, w duchu ekologii i nowoczesnych rozwiązań. Te karty są wysyłane na maila, więc mamy do nich zawsze dostęp i nigdy się nam nie zapodzieją! Możemy też przekazać je obdarowanej osobie szybko i łatwo, nawet jeśli znajduje się daleko od nas.

Jak skorzystać z karty?

Na karcie znajduje się kod, który należy wpisać na etapie procesu składania zamówienia - w przypadku zamówienia w sklepie internetowym FF lub podać kod sprzedawcy w sklepie (już on będzie wiedział, co z tym zrobić). Kartę prezentową należy wykorzystać w terminie 12 miesięcy od jej wystawienia.
Udanych zakupów!

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności