nawilżacze powietrza

16 produktów

Za sucho? Za zimno? A może zapach, delikatnie mówiąc, nie ten? Design dba nie tylko o piękne dodatki, ale również o to byśmy w naszych wnętrzach czuli się dobrze w sensie fizycznym. Zimą, w związku z mocnym ogrzewaniem, często zmagamy się ze zbyt suchym powietrzem w pomieszczeniach, w których śpimy.

W takim wypadku z pomocą przyjdą nowoczesne nawilżacze powietrza, które charakteryzują się nie tylko zastosowaniem nowoczesnych technologii (nawilżacze ultradźwiękowe), ale również pięknym, minimalistycznym wyglądem, którego nie powstydzi się żadne nowoczesne wnętrze. W naszej ofercie znajdują się oczywiście najpopularniejsze nawilżacze ewaporacyjne, ale to nie wszystko. Wśród produktów dostępnych w tej kategorii dostępne są również aromatyzery oraz nawilżacze z olejkami, które zadbają także o przyjemne zapachy w pomieszczeniach naszych domów. 

Pokaż:
1 z 1
Osuszacz powietrza Albert

2499,00 zł

Osuszacz powietrza Albert

Stadler Form
NowośćDyfuzor zapachowy Milano Plus

336,00 zł

Dyfuzor zapachowy Milano Plus

Soehnle
Pokaż:

Magazyn FF

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności