Skagerak

1 produkt

Marka Skagerak z najlepszym duńskim rodowodem, a co za tym idzie, marka oferująca wzornictwo w najlepszym skandynawskim stylu. Naturalne materiały, elegancja, proste formy, oszczędność lub całkowity brak ozdób, a przede wszystkim wysoka funkcjonalność, to cechy charakterystyczne produktów Skagerak. Seria Cutter to drewniana kolekcja stworzona głównie z myślą o przechowywaniu ubrań butów i akcesoriów w korytarzach czy przedpokojach. Z kolei w liniach Edge i Nordic znajdziemy produkty ceramiczne i porcelanowe.

W ofercie marki Skagerak, oprócz mebli, znajdują się także akcesoria ogrodowe i akcesoria kuchenne gwarantujące wypoczynek w najlepszym stylu i jadalnię, która emanuje dobrym, skandynawskim smakiem. Fabryka Form zaprasza do świata designu i jakości z najwyższej półki...

 

Zobacz cały opis

Popularne kolekcje
Pokaż:
1 z 1
Talerz do serwowania Edge

271,00 zł

Talerz do serwowania Edge

Skagerak
Pokaż:

Zobacz również:

Magazyn FF

Zaprojektowany dla pokoleń – tak brzmi motto marki Skagerak. Meble Skagerak to ikona jakości. Powstają w Skandynawii, gdzie klimat nie jest zbyt łaskawy. Ich trwałość wynika ze specjalnych metod produkcji i suszenia drewna, przystosowanych do poziomu wilgotności typowego dla klimatu europejskiego. Skagerak postawił również na własną formulę lakieru do drewna, którego nakładanie stanowi osobny, dopracowany etap produkcji. Co istotne, przed nałożeniem każdej kolejnej warstwy powierzchnia drewna jest delikatnie szlifowana. Proces lakierowania trwa do momentu, w którym drewno staje się całkowicie gładkie oraz nabiera wysokiego połysku. Meble są wykończone ze szczególną dbałością; przykładem jest wyposażenie ich nóżek w specjalne nakładki, które chronią drewno przed kapilarnym dostaniem się wilgoci pomiędzy włókna. 

Skagerak to design, który będzie cieszył przez całe pokolenia. Proste i czyste linie, harmonia, doskonale przygotowane materiały, wygoda oraz funkcjonalność. "Nigdy nie projektuj pięknego krzesła jeżeli nie będzie ono wygodne!" - powiedział jeden z projektantów Skagerak, Hans Sandgren Jakobsen.

Skagerak to także świadoma i szeroko zakrojona polityka ochrony środowiska zgodna z zasadą zrównoważonego rozwoju. Zamiast "użyj i wyrzuć" marka namawia do stosowania zasady "używaj i chroń". Wybierając produkty Skagerak, masz także pewność, że taka inwestycja jest opłacalna. Wyższa cena produktu dobrej jakości rozłożona na wszystkie lata używania jest w rzeczywistości niższa niż cena produktów tańszych, które charakteryzują się znacznie gorszą jakością oraz mniejszą wytrzymałością. Długowieczność produktów Skagerak oznacza także ograniczenie produkowania odpadów. Wydobycie, transport, pakowanie i utylizacja produktów mają mniejszy wpływ na środowisko naturalne. Dąb i eukaliptus pochodzą z plantacji posiadających certyfikat FSC (lasy z certyfikatem FSC zarządzane są zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska, poszanowaniem lokalnej ludności oraz przy zachowaniu rozsądnej gospodarki leśnej). Z kolei drewno tekowe pochodzi z indonezyjskich plantacji, gdzie w miejsce wyciętych drzew sadzi się nowe. Drzewa tekowe używane do produkcji mebli Skagerak mają w chwili wycinki przynajmniej 35 lat.

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności