Crash Baggage

17 produktów

Ta włoska marka założona została w 2012 roku przez Francesco Pavię w odpowiedzi na rzeczywistość wciąż zwiększającej się ludzkiej mobilności. Projektant postanowił rzucić wyzwanie problemowi poturbowanych podczas podróży bagaży i można powiedzieć, że całkiem go "pogięło" - dosłownie i w przenośni. Zaprojektował bowiem walizkę, której można używać bez zmartwień o jej losy, gdyż widoczne na niej ślady użytkowania są jej znakiem rozpoznawczym.


Choć powierzchnia walizek Crash Baggage jest nieźle pogięta, to tak naprawdę to tylko sprytny zabieg, który ma sprawić, że będą one jeszcze bardziej wytrzymałe na zniszczenia i wgniecenia. Istniejące wygięcia są rozmieszczone tak, aby każdy kolejny upadek bagażu czy też jego niekontrolowany lot z sortowni do bagażowni i z powrotem był jak najmniej inwazyjny. Hasłem marki jest HANDLE WITHOUT CARE, czyli "noś bez zmartwień". Walizki Crash Baggage bierzesz ze sobą w podróż i nie musisz myśleć o tym, aby dodatkowo je zabezpieczać przez otarciami i stłuczeniami. A jeśli już się pojawią - walizka będzie wyglądać jeszcze lepiej!

Pokaż:
1 z 1
Pokaż:

Zobacz również:

Magazyn FF
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności