Kafti

11 produktów

Kafti Design to firma zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą przedmiotów użytku codziennego. Produkty te cechują się ciekawym wzornictwem, oryginalnością oraz funkcjonalnością. Założeniem producenta jest to, aby jego produkty były przystępne cenowo, a jednocześnie spełniały kryteria wizualne, odzwierciedlające trendy panujące we współczesnym designie.
Głównym założeniem Kafti Design jest działanie w sposób odpowiedzialny wobec otoczenia, dlatego do produkcji wybierane są materiały przetwarzalne i ekologiczne oraz naturalne.
Lampy marki Kafti to lampy o intrygujących kształtach i energetycznych kolorach, wymagające samodzielnego montażu, do którego nie potrzeba jednak kleju czy specjalistycznych narzędzi. W ofercie marki znalazły się zarówno abażury idealne do salonu, czy sypialni, jak również pokoju dziecka. Lampa Oval, Orbital i Submarine to bestsellery marki w Fabryka Form.

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności