Kitchen Craft

10 produktów

Kiedy w 1850 roku Thomas Plant zakładał w Wielkiej Brytanii firmę produkującą wyroby metalowe i akcesoria do domu, zapewne nie przypuszczał, że półtora wieku później Kitchen Craft - firma rodzinna, stanie się czołowym dostawcą akcesoriów gospodarstwa domowego na świecie. W jej ofercie znajduje się około dwudziestu osobnych marek i kolekcji, a każda linia ma własny, niepowtarzalny charakter i wygląd.
Do najbardziej znanych serii należą Sweetly Does It (pastelowe akcesoria do wypieków i innych słodyczy) i Master Class (linia produktów premium przeznaczonych dla koneserów).
Wszystkie produkty Kitchen Craft projektowane są w Wielkiej Brytanii przez doświadczoną grupę światowej klasy projektantów i dostarczane do ponad 80 krajów świata.
Firma Kitchen Craft od 2010 roku zdobyła kilkanaście prestiżowych nagród międzynarodowych, m.in. Housewares Innovation Awards i German Design Awards.

Pokaż:
1 z 1
Pojemnik na herbatę Natural Elements

74,00 zł

Pojemnik na herbatę Natural Elements

Kitchen Craft
Słój z kranikiem Kitchen Craft

138,01 zł

Słój z kranikiem Kitchen Craft

Kitchen Craft(1)
Pojemnik na cukier Natural Elements

74,00 zł

Pojemnik na cukier Natural Elements

Kitchen Craft
3 szt.Foremki do ciastek Wąsy 3 szt.

27,00 zł

Foremki do ciastek Wąsy 3 szt.

Kitchen Craft
4 el.Dekoracje na przyjęcie Baby Party

60,00 zł

Dekoracje na przyjęcie Baby Party

Kitchen Craft
Pokaż:
Magazyn FF
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności