Kitchen Craft

1 produkt

Kiedy w 1850 roku Thomas Plant zakładał w Wielkiej Brytanii firmę produkującą wyroby metalowe i akcesoria do domu, zapewne nie przypuszczał, że półtora wieku później Kitchen Craft - firma rodzinna, stanie się czołowym dostawcą akcesoriów gospodarstwa domowego na świecie. W jej ofercie znajduje się około dwudziestu osobnych marek i kolekcji, a każda linia ma własny, niepowtarzalny charakter i wygląd.
Do najbardziej znanych serii należą Sweetly Does It (pastelowe akcesoria do wypieków i innych słodyczy) i Master Class (linia produktów premium przeznaczonych dla koneserów).
Wszystkie produkty Kitchen Craft projektowane są w Wielkiej Brytanii przez doświadczoną grupę światowej klasy projektantów i dostarczane do ponad 80 krajów świata.
Firma Kitchen Craft od 2010 roku zdobyła kilkanaście prestiżowych nagród międzynarodowych, m.in. Housewares Innovation Awards i German Design Awards.

Pokaż:
1 z 1
Słój z kranikiem Kitchen Craft

138,01 zł

Słój z kranikiem Kitchen Craft

Kitchen Craft(1)
Pokaż:
Magazyn FF
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności