Orzeźwiający design na lato w FF

Upał daje się we znaki, zatem wszystkie chwyty wobec niego są dozwolone! Funkcjonalny design i sprytne akcesoria sprawią, że palące słońce stanie się Twoim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem! Oto, co Cię orzeźwi tego lata...

Krystaliczne szkło pełne zimnych napojów

Świeże soki z warzyw i owoców to energetyczne skarby w czasie letnich upałów. Delektuj się nimi wprost z pięknych dzbanków i pitcherów, które podkreślą ich naturalne kolory i dodadzą szczypty wyrafinowania. Dobrym wyborem na lato będzie również słój do napojów - idealny na garden party!

Dzbanek Crystal
Dzbanek na wodę Stelton okrągły

Słoiki w roli wygodnych szklanek

Słoik ze słomką? To wygodne i fajne!

Przesiadując na balkonie czy tarasie, a nawet na plaży, wygodnie mieć ze sobą zakręcany słoik. Taki słoik jest nie tylko ładny, ale po prostu wygodny w użyciu - zwłaszcza jeśli wyposażony jest w poręczny uchwyt to trzymania. Mrożona kawa z kostkami lodu czy drink z kawałkami owoców będą wyglądać w takim słoiku niczym napój bogów.

Słoik Hübsch ze słomką

54,00 zł

Słoik Hübsch ze słomką

Hübsch
butelki z klipsem Kilner
słój do napojów Kilner

W królestwie lodu i lodów

Kiedy myślimy o lecie, myślimy o chłodzie. Do napojów dorzuć więc kostki z foremek do lodu w zabawnych kształtach. Jeśli zaś marzysz o pysznych lodach - najlepiej takich domowych, które można wyjąć z zamrażarki, kiedy tylko przyjdzie nam na nie ochota - wypróbuj akcesoria do lodów z Fabryka Form. A lody ze sklepu podaj w pięknych pucharkach. Jak napisał Milan Kundera: "Trudniej jest być nieszczęśliwym, kiedy się je lody"!

Foremki do lodów na patyku

Domowe lody to zdrowa alternatywa dla lodów ze sklepu - w dodatku dostarczyć może zabawy dla nas i dzieci!

Foremki do lodów truskawka Lekue

Łyżki do lodów

Lody z dużego pudełka łatwo nałożysz za pomocą wygodnej łyżki do lodów, która jest tak wyprofilowana, aby za jej pomocą tworzyć kształtne kule lodów.

Foremka do lodu Diamond Lekue
Łyżka do lodów Koki Alessi

Puchary, miseczki i kubeczki do lodów

A w czym podać lody? Możliwości jest wiele: od eleganckich pucharków po jednorazowe kubeczki, które sprawdzą się podczas pikniku.

Forma do lodów Nicolas Vahe
Karafka MyFlavour

Zabierz orzeźwienie do torebki!

W upalne dni ważne jest nawodnienie organizmu

Karafki na wodę, butelki oraz butelki z filtrem będą ozdobą stołu na tarasie lub w ogrodzie. Natomiast butelka lub termos utrzymujący pożądaną temperaturę przydadzą się na spacer i do pracy. Takie naczynie włóż do torebki i miej zawsze przy sobie, gdy opanuje Cię pragnienie.

Woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu - niech dowodem na to będzie fakt, że woda jest ona składnikiem każdej pojedynczej komórki naszego organizmu: krew to w 94% woda, mózg i mięśnie zawierają się 75% wody, a same kości - aż 23%.

Jeśli poziom wody w organizmie spadnie zaledwie o 1%, odczuwamy intensywne pragnienie. W razie spadku zawartości wody w organizmie 5% poniżej normy doprowadzi do gorączki. Natomiast jeśli odwodnienie sięgnie 10%, skóra zacznie sinieć i pojawią się istotne problemy z poruszaniem się. Straszne? To tylko sugestia, że zawsze trzeba mieć w zasięgu butelkę wody!
 
Pucharek Kastehelmi

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł