Covo

17 produktów

Prostota, elegancja, włoskie DNA, międzynarodowe korzenie oraz harmonia pomiędzy treścią, formą i funkcjonalnością to najważniejsze cechy produktów marki Covo oraz jej sztandarowej kolekcji Not Common Things, która, jak sama nazwa wskazuje, pełna jest niezwyczajnych produktów.

Do najpopularniejszych produktów Covo należy zegar Tiuku – nowoczesna interpretacja klasycznego zegara z wahadłem. Projektant Ari Kanerva zastąpił tradycyjną, ciężką i bogato zdobioną formę zegara, lekkim, prostym i minimalistycznym kształtem, który zwraca na siebie uwagę niezwykłymi proporcjami. Wieszak na ubrania Latva o organicznym kształcie przypominającym gałęzie drzewa, garderoba Alfred w formie intrygującego krzesła czy żeliwny dzbanek do herbaty Ciacapo to projekty, obok których, podobnie jak w przypadku zegara Tiuku, nie sposób przejść obojętnie!

Pokaż:
1 z 1
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności