.

Semikolon

58 produktów

Historia marki Semikolon (z niemieckiego "średnik") sięga roku 1988, kiedy to Günther Dezlhofer rozpoczął w rejonie jeziora Starnberger w Bawarii sprzedaż pierwszych kolekcji zeszytów i papierowych pudełek. Ich znakiem rozpoznawczym było jednokolorowe, materiałowe obicie - i ta cecha stała się wyróżnikiem niemieckiej firmy, która w 2014 roku dołączyła do portfela marek koncernu Lighthouse Albenverlag, założonego jako mały rodzinny biznes w 1917 roku.
Główną ideą produktów papierniczych marki Semikolon jest prostota i szeroka, nowoczesna paleta barwna. Specjalnie zaprojektowany system kolorów pozwala na ciągłe rozbudowywanie kolekcji o kolejne produkty: albumy na zdjęcia, notesy, teczki, segregatory i pudełka. Dzięki temu, produkty tej firmy tworzą harmonijne zestawy, którymi warto pochwalić się, prezentując je na półce czy w oszklonej szafce.
Podczas gdy barwy i stosowane wzornictwo ulegały zmianom na przestrzeni lat, to do dzisiaj wiele produktów Semikolon wytwarzanych jest zgodnie z tradycyjnymi technologiami. To pokazuje bardzo wyraźnie ponadczasowość marki, która nie ulega tymczasowym trendom. Semikolon to nowoczesna klasyka.

Pokaż:
1 z 1
Samoprzylepne znaczniki Semikolon

46,00 zł

Samoprzylepne znaczniki Semikolon

Semikolon
Samoprzylepne zakładki Semikolon

46,00 zł

Samoprzylepne zakładki Semikolon

Semikolon(1)
Samoprzylepne karteczki Semikolon

46,00 zł

Samoprzylepne karteczki Semikolon

Semikolon
Pokaż:

Zobacz również:

Magazyn FF
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności