Peppermint

21 produktów

Peppermint to marka na miarę 21 wieku! Zwykłe przedmioty codziennego użytku przekształca w coś wyjątkowego. Ale to nie wszystko, bo za każdym przedmiotem stoi piękna filozofia - maksymalne wrażenie i minimalny wpływ na środowisko.

Marka opiera się na kilku filarach: produkt powinien być funkcjonalny (albo działa w prosty sposób, albo wcale!), estetyczny (to z czym obcujemy na co dzień powinno być ładne), innowacyjny (to jedyna szansa na rozwój) oraz zrównoważony (trwałość i szacunek dla natury to podstawa).
Ale to nie wszystko! Najważniejsze, by wzbudzał emocje! No cóż... wystarczy spojrzeć na ich wieszaki, uchwyty, haczyki, przedłużacze, organizery, ramki czy mydelniczki. Potrafią tchnąć w nie ducha jak mało kto!

Znaczna część produktów jest tworzona w pracowniach przez osoby z niepełnosprawnościami, aby zwiększyć ich szansę na rynku pracy.

Pokaż:
1 z 1
Pokaż:
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności