Le Creuset

340 produktów

Le Creuset to kultowa francuska marka, która jako pierwsza na świecie (w 1925 roku) zaczęła wytwarzać żeliwne naczynia pokryte emalią. Nazwa "Le Creuset" pochodzi od formy odlewniczej, w której powstają w rzemieślniczy sposób produkty.

W latach od 30 do 50-tych powstawały kolejne kolekcje, ale również pierwszy intensywny kolor emalii - zwany obecnie "płomieniem". To on jest najbardziej kojarzony z marką, mimo że od tego czasu pojawiła się cała paleta pięknych, pełnych charakteru barw.

Wykorzystanie żeliwa pokrytego powłokami wypalanymi w wysokich temperaturach stanowi o wysokiej jakości i trwałości produktów, którą potwierdza producent, oferując dożywotnią gwarancję na swoje wyroby.

Starannie wykonane naczynia o równiej grubości ścian doskonale rozprowadzają ciepło, równomiernie ogrzewając potrawy. Żeliwo na długo zatrzymuje energię, pozwalając na jej oszczędność. Żeliwne naczynia stosować można na wszystkich rodzajach kuchni.

Pokaż:
1 z 6
NowośćWazon Le Creuset 10 cm wiśniowy

68,00 zł

Wazon Le Creuset 10 cm wiśniowy

Le Creuset
NowośćDzbanek Le Creuset 1 l czarny

165,00 zł

Dzbanek Le Creuset 1 l czarny

Le Creuset
NowośćDzbanek do herbaty Le Creuset 1,3 l beżowy

285,00 zł

Dzbanek do herbaty Le Creuset 1,3 l beżowy

Le Creuset
NowośćGarnek Le Creuset wysoki 6,3 l czarny

1749,00 zł

Garnek Le Creuset wysoki 6,3 l czarny

Le Creuset
Magazyn FF
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności