IVI

14 produktów

W erze wszechobecnej technologii, przyjemnie jest pomyśleć o tym, że nasze dziecko bawi się zabawką, która nie potrzebuje nawet jednej baterii! Dywany dla dzieci 3D i z kolekcji Soft Play tureckiej marki IVI Carpets poza swoją pierwotną funkcją aranżacyjną, pełnią także funkcję rozrywkową. Szczęśliwie, widocznych na nich "zabawek" nie trzeba sprzątać, a wysokiej jakości tkanina, spełniająca wszelkie standardy i wymogi unijne, uspokoi najostrożniejszych rodziców. Dokładne i przemyślane przystrzyżenie dywanów dla dzieci od IVI gwarantuje wrażenie trójwymiarowości (szczególnie widoczne w modelach z kolekcji 3D).

Wykonane z 100% polipropylenu dywany IVI, są antyalergiczne, antystatyczne, niepalne i odporne na plamy, a zdobiące je wzory pobudzają wyobraźnię maluchów i zachęcają je do kreatywnej zabawy.

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności