IVI

19 produktów

W erze wszechobecnej technologii, przyjemnie jest pomyśleć o tym, że nasze dziecko bawi się zabawką, która nie potrzebuje nawet jednej baterii! Dywany dla dzieci 3D i z kolekcji Soft Play tureckiej marki IVI Carpets poza swoją pierwotną funkcją aranżacyjną, pełnią także funkcję rozrywkową. Szczęśliwie, widocznych na nich "zabawek" nie trzeba sprzątać, a wysokiej jakości tkanina, spełniająca wszelkie standardy i wymogi unijne, uspokoi najostrożniejszych rodziców. Dokładne i przemyślane przystrzyżenie dywanów dla dzieci od IVI gwarantuje wrażenie trójwymiarowości (szczególnie widoczne w modelach z kolekcji 3D).

Wykonane z 100% polipropylenu dywany IVI, są antyalergiczne, antystatyczne, niepalne i odporne na plamy, a zdobiące je wzory pobudzają wyobraźnię maluchów i zachęcają je do kreatywnej zabawy.

Pokaż:
1 z 1
Pokaż:
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności