czajniki elektryczne

24 produkty

Projekty z duszą, eleganckie, piękne oraz praktyczne. Czajniki elektryczne podbiły kuchnie na całym świecie i nikt już nie próbuje im zarzucać, że są mniej eleganckie od tych klasycznych, na gaz. Czajniki elektryczne, w przeciwieństwie do tradycyjnych, mają tę zaletę, że zagotowują wodę dużo szybciej, a niektóre z nich (czajniki z regulacją temperatury) pozwalają również nastawić konkretną temperaturę wody – jest to szczególnie ważne przy parzeniu herbat zielonych czy ziołowych.

Dużą popularnością cieszą się designerskie czajniki Smeg, ale równie często poszukiwane są niezawodne amerykańskie czajniki KitchenAid. Pod względem kolorystyki zdecydowanie wygrywają czarne czajniki elektryczne, tuż za nimi są czajniki białe oraz... czerwone! Wszystkie czajniki elektryczne dostępne w Fabryka Form są bezprzewodowe.

Pokaż:
1 z 1
Czajnik elektryczny Nordic Kitchen

644,00 zł

Czajnik elektryczny Nordic Kitchen

Eva Solo(1)
Czajnik Artisan gęsia szyja

829,00 zł

Czajnik Artisan gęsia szyja

KitchenAid
Czajnik elektryczny Enfinigy

349,00 zł

Czajnik elektryczny Enfinigy

Zwilling(1)
Czajnik elektryczny Lono szklany

559,00 zł

Czajnik elektryczny Lono szklany

WMF
Czajnik elektryczny KITCHENminis szklany

399,00 zł

Czajnik elektryczny KITCHENminis szklany

WMF(1)
Pokaż:

Magazyn FF

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności